Eufória

Euphoria

2024.01.04 Idknw

Ez a sorozat levisz a mélybe, a sötétségbe. A színészek nagyon jól alakítanak, főleg Zendaya. Ami nem tetszik, hogy sokat ugrál az időben, és nehezen követhető.

2019.12.11 Eniq

Nem volt ez olyan rossz sorozat, de azért úgy odáig sem voltam érte, mint ahogy mindenki áradozott róla. Nekem talán kicsit túl nyers volt, de lehet, az volt a bajom vele, hogy elképzelni nem tudom, hogy tényleg ilyenek manapság a tinédzserek, mert h... Több

2019.11.20 Bibi81

Nekem nagyon tetszett!!! Azonban annyit hiányoltam, hogy mikor egy jelenet izgalmassá vált, és majdnem kibontakozott a történet, akkor váltott egy másik történetre..., de ettől függetlenül engem megfogott! Várom a folytatást!

2019.10.28 Lilia

Érdemtelen hype

Nagyon sokat vártam ettől a sorozattól azok után, amiket olvastam róla. Mindenhol azt írják, hogy korszakalkotó, olyasmit mutat be, amit eddig senki nem mert és hasonlók. Egészen az utolsó részig vártam, hogy valami tényleg ütőset lássak, legyen már valami, ami annyira különlegessé teszi ezt a sorozatot, ahogyan mondják. Hát nem jött el ez a pillanat. Nem igazán találtam benne más mondanivalót, mint hogy a tinik (közül néhányan) bizony szexelnek meg drogoznak, buliznak és drámáznak, hű meg ha, mekkora újdonság. A karakterek kidolgozatlanok, annak ellenére, hogy mindegyik rész egy szereplőre fókuszál, valahogy felületesnek és egyszerűnek tűnik mindegyikük. Történet gyakorlatilag nincs, átlagos, kissé butácska amerikai középiskolás fiatalok hétköznapjait mutatja be a sorozat, olyan, mintha egy valóságshow lenne, azzal a különbséggel, hogy látszik, hogy a látványvilágba beleöltek egy csomó pénzt, de még ez utóbbi sem annyira elkápráztató, hogy mély nyomot hagyjon. Nem fogom nézni a második évadot, gyakorlatilag ezt is végigszenvedtem, nehéz volt közben ébren maradni.

2022.04.23 Milan391349

Pengeéles ábrázolása korunknak.

2020.10.08 Kinga Nagy

Imádom ezt a sorozatot, szuperek a színészek is.

2021.03.13 Zsófia Králik

Nekem nagyon tetszett, mert minden benne volt, ami a mostani világban történik. Szóval összefoglalva nagyon ajánlom.

Terápia
2012