Eufória

Euphoria

2024.02.15 Schumy1

Mindig szerettem a tiniknek, tinikről szóló filmeket, de ilyen formában még nem nagyon láttam egyet sem. Igaz, kicsit ki volt hegyezve a drog, szex témára, meg hogy mindenki problémás volt, de érdekes, érdekfeszítőre sikeredett, kisebb-nagyobb vontat... Több

2020.01.02 MP170506

Érdekes egy sorozat. Még most se tudom eldönteni, hogy tetszett vagy nem... Az biztos, hogy lekötött, beszippantott, de emellett felbosszantott, dühített is. Kemény, amit bemutat és talán nem is túlzás, sajnos. A színészek jól játszanak, Zendaya alakítása pedig kiváló!

2019.09.01 Ms. Akárki

Először nem igazán tetszett, de ahogy egyre jobban belemegyünk a szereplők életébe és dinamikájába, egyre izgalmasabb. Persze nagyon lehangoló ennyi boldogtalan ember életét szemlélni, de mégis valahogy fenntartja a figyelmemet. Zendaya zseniális színésznő.

2019.10.10 indingo

Rengeteg jó véleményt olvastam a sorozatról, de nekem különösebben nem tetszett. Zavart, hogy mindenki problémás, senki sem egy hétköznapi karakter, nekem nem hiteles.

2023.12.23 Robinson76

Nekem nem okozott eufóriát

Ez a sorozat egyetlen szóval leírva: érdekes. Ugyanis egyszerre keltette fel az érdeklődésemet és taszított el magától. Egyszerre volt felemelő jó néhány színész alakítása és letaglózó, a problémás és több sebből vérző társadalom, illetve az azt alkotó karakterek. Eddig nem sok szériánál tapasztaltam ezt a fajta kettősséget és bevallom, nehezen birkóztam meg vele. Az értékelésem így nem is lehet más, mint: közepes.

2020.10.12 Ildikó Bacskai

Euphoria

Zseniális, imádom és alig várom a folytatást. Csodás szereplők, gyönyörű megvalósítás, remek történetek.

2019.10.24 TomÁcs

Euphoria, ami nálam nem okozott eufóriát

Az Euphoria című sorozatról mindenhol csak pozitív kritikákat lehet olvasni. Az amerikai remake-et – igen, ez sem eredeti ötlet – egy izraeli sorozat ihletett, ami megtörtént eseményeket dolgoz fel. A történet középpontjában középiskolás fiatalok áll... Teljes kritika

Terápia
Normális emberek
Az új pápa
A következő napok

2019.10.26 VvV

Egyszer meg lehetett nézni, de valahogy nekem olyan zavaros volt az egész. A karaktereket csak felületesen ismertük meg, én neveket se tudtam megjegyezni.

2020.10.27 Annuska

Valóban ilyen világban élnénk? A fiataloknak valóban csak a kábulatot okozó szerek, legyen az drog és alkohol, meg a féktelen bulizás ad élvezetet? Mindenképpen elgondolkodtató sorozat.

2022.03.31 Lóri Ádámcsik

Kiváló

Nagyon jól lefesti a mai tinik gondolkodását, életvitelét, és azt, hogy mik is játszódhatnak le néha a háttérben. Nagyon drámai, néhol vicces, de mindenképpen tanulságos. Ajánlom minden korosztálynak. Az első évad jobb, mint a második.

2020.01.05 petraszab

A szereplők alakítása kifogásolhatatlan, de nekem történetben nem volt anniyra erős, mint egy ilyen témájú sorozattól elvárható lenne.

2022.05.25 Candy

Sérültek tömény halmaza

Az egész film egy eufória, az is beáll tőle, aki csak nézi. Nehezen lehet belekezdeni, főként azoknak, akiktől maga a téma igencsak távol áll. Viszont ettől érdemes belekezdeni, mert valóban van benne egy eufórikus érzés, ahogyan ezek a fiatal színészek átadják Amerika fiatalságának problémáját. Ami valljuk be, így elnézve, igen szomorú. A filmben nem igazán van egy ép lelkű egyed, de tény, az emberiség nagy csoportja tuti tud majd azonosulni valamelyik karakterrel. Én nem tudtam, de mégis lehengerelt ez a csodálatos filmes munka. Kiemelnem a zenét, a színjátékot, a narrációt és külön büszkeség, hogy a csodálatos filmkockákat Rév Marcell operatőrünknek is köszönhetjük. Egyszerűen remek!

2020.10.09 HannaK

Nagyon várnám már a második évadot. Izgalmas volt, meglepő fordulatokkal és karakterekkel.

2019.08.08 szf

Zendaya hatalmas pozitív csalódás volt, számomra ebből a sorozatból derült ki, hogy ő valójában rohadtul tehetséges. És Hunter. Meg a lány a Szolgálólány meséjéből. Szóval, wow! Kifogástalan a szereplőgárda, tényleg. De most kicsit a sorozatról. Az e... Több