Ezer szó

A Thousand Words

2015.07.26 szd91

Nagyon jó, vicces, pörgős. Kicsit nekem az Oviapura hasonlít, de csak abban hogy az is ilyen jó. Rengeteget lehet rajta nevetni, tele van poénokkal. Kár, hogy Eddie Murphy ritkán forgat már.

2015.07.22 london2012

Zseniálisan jó vígjáték Eddie Murphy-vel, és egyben elgondolkodtató is egyben. Mindenkinek ajánlom érdemes megnézni mindenképp kiváló szórakozást nyújt az egész családnak.

2016.10.22 vivikejencikelara

Tetszett a film, jó benne Eddy Murphy! Nem gondoltam volna hogy lesz egy olyan film amiben komoly is tud lenni Eddy barátunk, de azt hiszem ez most nagyot ütött! Tanulságos én azt gondolom!

2015.01.28 Bernyke

Mit lehetne erről a filmről írni? Hiszen Eddie Murphy játszik benne ! Ez már magában frenetikus !

2015.03.31 Mariann92

Na, ez egy olyan film, amit poén kedvelőknek kötelező megnézni. Végig szórakoztatja az embert, habár bizonyos részeknél már mondtam volna helyette, amit akart. Ráadásul el is lehet gondolkozni a mondanivalóján.

2015.06.15 smith

Érdekes film. A valóságtól nagyban elrugaszkodik az alap sztori. Aki az ilyesmit nem szereti annak nem fog tetszeni. Én is nehezen tudtam ráhangolódni, de aztán valahogy még is működött és a végére megszerettem.

2017.08.17 penzesisti

Ha Eddie Murphy filmről van szó, akkor a drámának nincs nagy szerepe, inkább a vígjátékon és az eszelős poénokon és szívatós jeleneteken van a hangsúly.