Ezer szó

Rendező: Brian Robbins
Író: Steve Koren
Premier (HU): 2012.08.09.

2023.08.27 Ergit

Ezt csak Murphy tudja eljátszani!!!

2018.01.20 mamiéstöti2

Eddie Murphy régebben nagyon jó mozikat csinált és most sikerült neki megütni régi szintjét nagyon tanulságos film.

2017.09.24 Deku

Számomra ez a film kivételesen szerethető volt, nagyon laza hangulata volt amit én kifejezetten szerettem. Szinte mindenkinek nyugodtan tudnék javasolni legalább egyszeri megtekintésre.

2022.03.09 JRD

Komédiába rejtett üzenet...

Hogy tudatos volt e a szerepválasztás azt nem tudom, de szerintem Eddie Murphy ebben a filmben remekül helyt állt. (Igaz nem láttam még eredeti nyelven de hozzá van már csapva rohadt hosszú bakancslistámhoz.) A nagydumás, simlis könyvkiadót -aki szó szerint a dumájából él- a sors (az élet, az isten, a karma vagy ahogyan hívni akarjuk) kemény lecke elé állítja, ahol a tét nem több, mint az élete. Vajon hogyan küzd meg az akadályokkal és mire használja fel az ezer szót? Vajon hogyan lehet fontos tartalmakat elmondani, ha a korlátlan szavak tárháza nem áll a rendelkezésedre. Megtudod, ha megnézed! Egy nagyon jó film. Egy igazi komédiába rejtett üzenettel. Szóval Murphy-rajongók, komédiaimádók, kalandorok! Filmre fel és jó szórakozást!

2021.06.01 Timon

Nem vagyok Eddie Murphy rajongója, de szerintem ez egy nagyon jóra sikeredett film a szereplésével. Vannak benne jelentek, amiket azért én nem raktam volna bele... Viszont a mondanivalója meglepően hatásos. Vígjátéktól mindenképpen ötletes húzásnak t... Több

2008-ban forgatták a filmet, de csak 2012-ben adták ki.Szerző: VFTS

A filmet Los Angeles-ben forgatták.Szerző: dulkap