Ezer szó (2012)

A Thousand Words

Ezer szó

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Eddie Murphy régebben nagyon jó mozikat csinált és most sikerült neki megütni régi szintjét nagyon tanulságos film.

Deku   2017. 09. 24.

Számomra ez a film kivételesen szerethető volt, nagyon laza hangulata volt amit én kifejezetten szerettem. Szinte mindenkinek nyugodtan tudnék javasolni legalább egyszeri megtekintésre.

lolita13   2016. 10. 08.

Ez egy nagyon tanulságos film hiszen néha tényleg feleslegesen beszélünk ahelyett, hogy a fontos dolgokra figyelnék.

kevelin   2017. 10. 14.

Zseniális vígjáték, és a történet is nagyon jó, elgondolkodtató. Eddie Murphy nem ilyen filmeket szokott forgatni de nagyon jól megoldotta. Bátran ajánlom

dulkap   2015. 07. 19.

A film fő hibája, hogy nem tudja eldönteni, hogy dráma legyen vagy vígjáték. Ez a kettősség ugyan jó pár filmnél már működött (ld. Az élet szép, Bakancslista stb.), de itt nem sikerült a rendezőnek ezt összehoznia. Ennek ellenére nem rossz a film, ám túl sok maradandót nem nyújt.

Kerry Washington
Cliff Curtis
Clark Duke
Kerry Washington
Allison Janney
Ruby Dee

2008-ban forgatták a filmet, de csak 2012-ben adták ki.

(VFTS)

A filmet Los Angeles-ben forgatták.