Ezer szó

A Thousand Words

2023.08.27 Ergit

Ezt csak Murphy tudja eljátszani!!!

2018.01.20 mamiéstöti2

Eddie Murphy régebben nagyon jó mozikat csinált és most sikerült neki megütni régi szintjét nagyon tanulságos film.

2017.09.24 Deku

Számomra ez a film kivételesen szerethető volt, nagyon laza hangulata volt amit én kifejezetten szerettem. Szinte mindenkinek nyugodtan tudnék javasolni legalább egyszeri megtekintésre.

2022.03.09 JRD

Komédiába rejtett üzenet...

Hogy tudatos volt e a szerepválasztás azt nem tudom, de szerintem Eddie Murphy ebben a filmben remekül helyt állt. (Igaz nem láttam még eredeti nyelven de hozzá van már csapva rohadt hosszú bakancslistámhoz.) A nagydumás, simlis könyvkiadót -aki szó szerint a dumájából él- a sors (az élet, az isten, a karma vagy ahogyan hívni akarjuk) kemény lecke elé állítja, ahol a tét nem több, mint az élete. Vajon hogyan küzd meg az akadályokkal és mire használja fel az ezer szót? Vajon hogyan lehet fontos tartalmakat elmondani, ha a korlátlan szavak tárháza nem áll a rendelkezésedre. Megtudod, ha megnézed! Egy nagyon jó film. Egy igazi komédiába rejtett üzenettel. Szóval Murphy-rajongók, komédiaimádók, kalandorok! Filmre fel és jó szórakozást!

2021.06.01 Timon

Nem vagyok Eddie Murphy rajongója, de szerintem ez egy nagyon jóra sikeredett film a szereplésével. Vannak benne jelentek, amiket azért én nem raktam volna bele... Viszont a mondanivalója meglepően hatásos. Vígjátéktól mindenképpen ötletes húzásnak t... Több

2015.07.19 dulkap

A film fő hibája, hogy nem tudja eldönteni, hogy dráma legyen vagy vígjáték. Ez a kettősség ugyan jó pár filmnél már működött (ld. Az élet szép, Bakancslista stb.), de itt nem sikerült a rendezőnek ezt összehoznia. Ennek ellenére nem rossz a film, ám túl sok maradandót nem nyújt.

2016.10.08 lolita13

Ez egy nagyon tanulságos film hiszen néha tényleg feleslegesen beszélünk ahelyett, hogy a fontos dolgokra figyelnék.

2017.10.14 kevelin

Zseniális vígjáték, és a történet is nagyon jó, elgondolkodtató. Eddie Murphy nem ilyen filmeket szokott forgatni de nagyon jól megoldotta. Bátran ajánlom

2019.07.18 Ms. Akárki

Nagyon jó a film alapgondolata, hogy a felesleges félrebeszélés és nem az igazán fontos dolgokkal való foglalkozással csak feleslegesen fogynak igen gyorsan az évek és szép lassan az összes falevelünk lehull. Eddig Murphy tökéletes választás volt főszereplőnek. Érzelmes ugyanakkor izgalmas film.

2020.12.22 Ildikó Bacskai

Eddie Murphytől várhatóan egy pörgős vígjátékba bugyolált, komolyabb mondandójú filmet nézhetünk meg. Teljesen családi film, gusztustalankodás és káromkodás nélkül. Aranyos film.

2018.06.02 BaloghBogi42

Gyönyörű film. Egyedi feldolgozása az általános "önző, egoista, menő, jó állású ember megváltozása" alap sztorinak. De mégis megtanít arra, hogy a szavak mennyire értékesek, és hogy mennyire fontos, hogy kimond őket, de csak azokat, amelyek valódi ér... Több

2016.10.24 Curacao86

Alapvetően alul értékelt film, pedig jó a sztori, hiába elcsépeltnek is mondható, Eddie Murphy képes eladni, hiszen most is sugárzik belőle a szokásos humor és energia, csipet drámával. Plusz nagy előnye a filmnek, hogy apa-lánya viszonyra alapoz, am... Több

2018.09.29 thejoker

Kivételes története van és nagyon kis szerethető film, egy nagyszerű színészi alakítás Eddie Murphy személyében. Kellően drámai darab, de a néző szórakoztatása sem maradhat el. Nekem nagyon tetszett, többször nézhető, mindenkinek ajánlom.

2019.01.05 szabomarc

Több figyelmet érdemelne ez a film szerintem. Nagyon tetszett a története, megható volt a lezárása, minden volt benne ami egy jó filmhez kell, mindenkinek csak ajánlani tudom.