
Vélemények (9)
Ugyan csak kisebb fordulatok vannak a filmben, de így is kifejezetten jónak találom. Mark Wahlberg óriásit alakított benne, és végig érdekfeszítő volt a sztori. Az emberek stílusa és az otthonaik hangulata is jól összefüggött. A család félelmét viszont nem tudtam eléggé átérezni, azon lehetett volna csiszolni.
Ez az a film, amiről nem is tudja az ember, mit is írjon. A kezdet után beindul, de hiába szeretnénk átérezni a család félelmét, valahogy annyira nem jön át. Tanulságképpen azért érdemes megnézni.
’96-os elég harmatosra sikeredett film. Aki igazán nem tetszett, az Reese Witherspoon, nem tudom, hogy sokan mit esznek rajta?! Olyan mint egy porcelán baba a szőkés cáfertás hajával és a kék szemeivel, a színészi játék meg ismeretlen előtte. A sok f... Több
Mondjam azt, hogy a '90-es években tudtak jó filmeket csinálni? Nem mondom, mert manapság is tudnak, csak az akkori filmek valahogy mások voltak. Jó színészi alakítások jellemzik a filmet, különösen Walhberg kettős személyisége, jó forgatókönyv, s remek zenei aláfestés. Tetszett, lekötött.
Namost eleg vegyes erzeseim vannak. Alapvetoen ez egy jo film lehetett akkoriban, de ma mar lassunak es verszegenynek hat. Nem volt benne eleg feszultseg.
A szerelmi szál tetszett a filmben, Mark Wahlberg gonoszba átmenő alakítása, ha nem is volt erőteljes viszonylag meggyőzőtt, a durvább részek ezt megerősítették bennem, a hullámvasútas rész volt az egyik csúcspont a filmben szó szerint, a zene pedig nagyon passzolt ehhez a jelenethez.