Felforgatókönyv

Stranger Than Fiction

2016.07.24 Igob1

Eredeti és ötletes a film belső szemlélete, alaptörténete. Érdekes lenne, ha ez tényleg megtörténhetne. Eljátszik az ember a gondolattal mindezek után. Fontos pillanatok vannak a filmben, amiket meg kell őrizni. Tudni kell élni és ebben a filmben életigenlő minden karaktere. Klasszikus mondanivaló.

2016.05.08 anita9215

Will Ferrell neve hallatán gondoltam belelesek mert azért ő elég mókás tud lenni. Hát nem az. Eleve a cím se fogta meg a kíváncsiságomat. Sokkal jobb filmeket is láttam már ez pedig nem közelítette meg az elégséges szintet sem. Igazán nem tetszett és szerintem gyenge eresztés.

2016.08.07 Kardos

Mondanivalóval bőven rendelkezik a film a mai felgyorsult világról az biztos, de engem valahogy mégsem győzött meg igazán. A végkifejlet a tényleges mondanivaló valahogy a film végére elsikkad így pont a lényeg veszik oda. Will Ferrel nagyon jó a filmben.

2015.08.16 Imádom Nagy Antalt

Eredeti, elrugaszkodott alapmű. Frissességével és Will Farrell kitűnő játékával veszi le a nézőt a lábáról. Emma Thompson is szuper volt.

2015.03.22 Unique

Egyszerre vicces és érzelmekkel teli. Remek történet és Will Farrell is nagyon jó erre a szerepre. Meglepett ez a film amikor megnéztem, nem vártam ennyit tőle, bőven túlteljesítette az elvárásaim.

2015.10.09 jazzy

Ez a film azért szuper, mert maga az alapötlete is az - hiszen itt kellene mindennek kezdődnie! És szerintem ez Emma Thompson egyik legerősebb alakítása, látszik, hogy ez milyen erősen egyénített karakter: minden mozdulata, szóhasználata, testtartása elüt Emmáétól.

2014.10.08 Bulki

Olyan jó vegyítése az irodalomnak, a filozófiának és a filmnek... Tényleg, mikor először láttam, nem is akartam elhinni, hogy ilyen szépen felépítették a síkokat, a forgatókönyvíró nagyon kitett magáért! És valami csoda folytán most még Will Ferrelltől se lettem rosszul!

2014.11.07 JamesBont

Valljuk be, hogy olykor mind narráljuk magunkat... Mindenki folyamatosan véleményezi a történéseket, ez a megértés egyik legfontosabb módja - de az érzés, hogy valaki ilyen rálátással legyen a legprivátabb részleteinkre is, sőt még hatalma is legyen ... Több