Felkoppintva

Knocked Up

Alison Scott karakterét az eredeti tervek szerint Anne Hathaway alakította volna, ám ő nem vállalta el a felkérést. Szerző: Bogi87

Steve Carell cameo szerepet kapott a filmben. Szerző: Bogi87

A Felkoppintva c. film legtöbb szereplője már korábban is együtt dolgozott Judd Apatow rendezővel.Szerző: Bogi87

Csak az Egyesült Amerikai Államokkal számolva 148 768 917 dollárra rúgott a filmből származó bevétel. Szerző: Bogi87

2007. október 4-én debütált a magyarországi mozikban. Szerző: Bogi87

30 millió dolláros költségvetésből forgatták le a Felkoppintva című vígjátékot.Szerző: Bogi87

Judd Apatow egy remélyben rendezője, producere és forgatókönyvírója a filmnek. Szerző: Bogi87

A film eredeti címe a legtöbb nyelvre lefordíthatatlan.Szerző: BSzabina

A Ben barátait játszó színészek neve és az általuk játszott karakterek neve megegyezik.Szerző: BSzabina

Az orvost alakító Ken Jeong a valóságban tényleg orvos, és ebben a filmben debütált színészként.Szerző: BSzabina

A gyerekek, akik Debbie és Pete gyerekeit játszák, a Debbie-t alakító színésznő és Judd Apatow forgatókönyvíró-rendező közös gyermekei.Szerző: BSzabina

Judd Apatow forgatókönyvíró-rendező elmondása szerint a film részben első lánya születésének történetén alapszik, és számos jelenet egy az egyben úgy történt a valóságban is, ahogy a filmben láthatjuk.Szerző: BSzabina