Feltámadás

Resurrection

2023.03.14 vikis009

Nagyon jó film. Izgalmas végig. Jók a színészek. Tetszik a csavar benne.

Miért

Sajnálom a filmet,mert mindenki a "Hetedik" című alkotáshoz hasonlítja,ami tényleg egy fantasztikus thriller.De ez a film,a Resurrection egy kicsit más,bár van hasonlóság,de nemcsak az előbb említett filmhez,sok másikhoz is,fognám ezt a témaszegény forgatókönyv írókra,és rendezőkre.A másik,hogy nem értem hogy Christopher Lambert miért maradt "B" kategóriás színész,na jó,a Hegylakót kivéve.Na mindegy, a mozi nem rossz,bár nem is a legjobb a kategóriájában.Lambert miatt négy csillag.Nem jött neki össze a Hegylakó folytatásaival,és a Beowulf is nagyon gyenge lett.Sem a Préda,sem a Fortress nem jött össze neki,mintha meg lenne átkozva. A Resurrection is azért gyengébb,hiszen az eredetiség nincs meg benne ,és a karaktereket is koppintották benne.A holttestek itt is brutálisan lettek meggyilkolva,és itt is vannak bibliotikus ráutalások a gyilkosságok miértjére.Egyszóval jó,csak valahogy nem az igazi!

2017.06.22 Berto49

A „Hegylakó” rendezőjének nem sikerült megismételni az említett filmje színvonalát. Ugyan a főszereplő szintén Christopher Lambert, de a mozi tele van klisékkel. Jogosan még az is eszébe juthat a nézőnek, hogy erős utánérzése a „Hetedik”-nek, mivel a... Több

2017.05.11 gennaddifix

Érezhetően Lambert nagyon odateszi magát a szerepében, rendkívül jól hozza a karakterét. A filmnek nagyon tetszett ez a noiros hangulata, nem is tudom mihez hasonlítani, szerintem irtó hangulatos és izgalmas alkotás.

2015.10.23 lexlutor

Abszolút érezhető a Hetedik hatása a filmen, szinte már lenyúlták a teljes koncepciót. Nem mondanám nagyon eredeti alkotásnak, épp ezért különösebben megnézni sem javaslom. Teljesen gáz az egész film úgy, ahogy van.