Ferdinánd

Ferdinand

2018.07.29 Megamovie

Ez egy nagyon jó animációs film főleg a kisgyerekeseknek ,de a tudhatják élvezni mivel nagyon kedves könnyen befogadható darab.A története tök jó és vicces.Tele van szórakoztató karakterekkel és humoros szituációkkal, ráadásul nem erőszakos ami pedig... Több

2018.04.27 Csicsi88

Kellemesen pihentetően szórakoztató animációs vígjáték. Nekem nagyon tetszett, mindenképp ajánlom kikapcsolódáshoz. Jópofa poénos történet, tel szeretettel.

2018.06.16 süti1999

Nagyon aranyos film. Egy vicces, magával ragadó kis történet Ferdinándról, az aranyos bikáról.

2017.12.21 skyman

Nem sokat hallottam a filmről korábban, úgyhogy mindenféle prekoncepció nélkül mentem el rá, de kellemesen csalódtam. Mi nagyon jól szórakoztunk, és úgy láttam, a moziban ülők többsége is. Merem ajánlani!

2017.12.23 KATE

Nem az év legjobbja, de van benne jópár olyan poén, ami mosolyt fog csalni az arcokra. Én bírtam, jókedvvel jöttem ki a moziból, és ez szerintem sokat elmond a filmről.

2017.12.25 nándi99

Aranyos kis sztori, de semmi extra igazából. El lehet rajta kuncogni, de én is azt mondom, hogy ez inkább a fitalabb korosztályt fogja meggyőzni, de ők biztosan remekül fognak szórakozni, ad hozzá a film elég muníciót. :)

2018.10.21 ACE

Nekem tetszett, kicsit kevesebb mint 5 éves fiammal néztük, nem rémült meg tőle és meg tudta érteni a bikák sorsát, persze a filmben konkrétan nem is derül ki... Szóval jól el van találva, sokat nevettem én is és a kisfiam is rajta.

2018.05.25 Szabó Erika

Nagyon aranyos történet! Imádtam!

2018.05.10 Szegedi Dorina

Imádom