Tűréshatár

导火线

2019.02.12 mamiéstöti2

Középszerű szereplők és egy átlagos történet, melynek a megoldása is kissé körülményes. A zenéje nem rossz.

2018.08.10 hsanya182

Sajnos a történet elég lassan kezdődik így az akció része csak a végére marad, szóval nem a legizgalmasabb alkotás de figyelemreméltó mert a főszereplő viszi a filmet a remek és eredeti dinamikus harcművészetével. Egynek mindenképp jó volt, még egyszer csak a végét nézném meg :)

2017.08.08 penzesisti

Tetszett a film, néhány poéntól és kikacsintástól eltekintve halálosan komolyan veszi magát, de ez nem is baj, mert abszolút élvezhető, fordulatos és klassz.

2017.02.25 Hercegno

Eszméletlenül jó film, borzasztóan életszerűek a jelenetei, egyáltalán nem olyanok, mintha beállított jelenetek lennének. A karakterek mindegyike nagyon rokonszenves.

2016.01.15 ZiggityZag

Az első fele olyan mint egy unalmas fölvezetés, mintha csak előkészítené a terepet a nagy finálénak, az izgalmasabb második felének. Maga a történet nem túl érdekes, de a szereplők a szakma nagyjai. Üsszességében közepesre értékelem.

2016.02.13 Guszti

Szuper film, az egész egyre izgalmasabb, míg ki nem csúcsosodik a végső verekedős jelenetben, ami bomba! Donnie Yen vs. Collin Chou, na az nem volt semmi. A rendezés dinamikus, a verekedések izgalmasak, a szereplők szimpatikusak.

2016.11.14 SztarkTóni

Donnie Yen, az akciófilmek szuperhőse újra odatette magát. A történet nem túl eredeti, de maga a film lefolyása jó volt, egy percig sem unatkoztam.