
Vélemények (5)
Ez a Kevin Bacon gyerek igazi akrobata!!! A mozgásával, a táncelemeivel, a stílusával nemcsak magát és a kisvárost rázta fel, hanem még engem is!!! :)))) Igazán jó hangulatú film! :)) Van ennek egy 2011-es verziója, amit nem hagyhatok ki! :))
Kultusz film! kötelező megnézni! Komolyra fordítva a szót nem rossz film ahhoz képest hogy mikori. Tele van nosztalgikus rock zenével. Kicsit gagyi most megnézve, de ez adja a varázsát és megnevettet nem mellékesen. Vannak benne ugrások, amiket nem tudtam mire vélni, de nem lényeges részeknél vannak így túl lehet lépni ezeken.
Nem teljesen tudom hova tenni, mert próbál lázadni a film, tolja a Rock&Roll stílust, de közel sincs olyan lendületes és magával ragadó, mint a Grease. Sok benne az üresjárat és a felesleges duma, néha béna is egy-két jelenet, de hát valamivel ki kel... Több
Az 1980-as évek filmjei közül több számít nálam alap műnek és kedvencnek. Ez is közéjük tartozik. A film egész hangulata, a karakterek egyszerűségének mivolta, a dalok, a táncok magába szippantanak, még úgy is, hogy sok technikai megvalósítás ma már ... Több