Űrvihar

Geostorm

2017.10.11 pepmed

Azért szerintem nem volt akkora katasztrófa, ahogy azt is sokan mondják. Egyszer simán meg lehet nézni, a lendülete megvan a filmnek, unatkozni nem lehet rajta, és kikapcsolódásnak ez szerintem pont elég. Közepes, na!

2017.10.20 Bady

Én nem tudom, mi a porblémája a fanyalgóknak. Szerintem teljesen korrekt, akciódús katasztrófafilm lett. Nem az év filmje, de kikapcsolódásnak abszolút megfelel, a látvány és a lendület magával fog sodorni, és észre sem veszed, hogy milyen gyorsan eltelt a játékidő. Én speciel jó szívvel tudom ajánlani.

2017.10.12 bocerkaa

Hát, kedves sorstársaim, nem iogazán tudom ajánlani ezt a filmet. Kezdjük ott, hogy rossz, de tényleg, minden ízében. Nem úgy rossz, mint egy látványos hollywoodi film, hanem semmirekellő, a látvány sem meggyőző, a sztori és az alakítások szót sem érdemelnek. Sok előjele volt ennek, messziről érdemes elkerülni.

2019.10.16 gerda

Hol is kezdjem? Egyáltalán nem értem ezt a filmet, még a San Andreas okés volt, hozta a látványt, és bár okos film az sem volt, de különösen nagy baj sem volt vele. Na ez ahhoz képest egy istencsapása, kellemetlen alakításokkal, bődületesen ostoba történettel, és nem túl jó látvánnyal. Kösz, ez nekem sok volt.

2017.10.30 Krajcsovics Noémi

Az alapötlete jó, viszont a megvalósítása nagyon gyenge. Mintha összemosták volna az Armageddont, a Holnaputánt meg a Deep Impact-et, csak nagyon klisés és ötlettelen verzióban. Külön sajnálom Gerard Butler miatt, mert őt imádom.

2017.10.24 tothbali9

Korrekt film volt, inkább 3.5 csillagot érdemelne a 3 helyett, de 4et semmiképpen sem. Nem hozott semmi újat, de amit mutatott az rendben volt. A happy end túlzottan is happy volt, ahogy ez szokott lenni. Gerard Butler jó színész, most is hozta a köt... Több