Gettómilliomos

Slumdog Millionaire

2018.07.24 Norbi

Eddig még nem nagyon kóstoltam bele az indiai filmművészetbe, kár volt. Megállja a helyét. Szép történet, jól van felépítve. A story is megható a maga módján (nem az csöpögős fajta).

2016.02.19 Lonka

Elképesztően jó ötlet, hogy bizonyos tudásra hogyan teszünk sort életünk során és azt egy televíziós műsorba ültetik bele. Ez volt az első film amely igazi betörést jelentett a filmpiacra az indiai filmeknek, színészeknek.

2016.10.23 Szivárvány1

Nagyon érzelemdús és valóságszagú történet. Olykor látni kell a nyomort, átélni, hogy tehessenek rajta az emberek. Hátha felnyissák az emberek szemét az ilyen stílusú filmek. Zseniális alkotás és méltán híres.

2019.07.29 Greeta

A 10 kedvenc filmem között van. Egy kicsit bemutatja Indiát, de valójában az egész világot is. A története nagyon elgondolkodtató.

2019.04.12 MidoD7

Nálam ez a film több helyen is sánított, így nem nagyon tudtam élvezni. Lehet, velem van a baj, de nekem ez sajnos nagyon nem tetszett. Időpazarlás volt, ezt bátran mondhatom.

2019.01.20 Timcsi

Ez is egy olyan történet amit szívesen újranéz az ember. Remek történet.

2019.04.14 petraszab

Megragadja az embert a film története, picit elgondolkodik, hogy mennyire szerencsés, hogy odaszületett ahova.

2017.10.14 kevelin

Életem egyik legjobb filmje, nagyon jó a történet hogy a nyomorból hogyan lehet felmelekedni egy kis odafigyeléssel.

2016.04.22 Zsceeeka

nagyon tetszett ez a film, szép története van és a színészek is nagyon jól lettek kiválogatva, bár ezt lehetett olvasni , hogy a film sikerének lecsengése után ugyanúgy visszasüllyedtek oda, ahonnan "jöttek", ami meglehetősen szomorú.

2020.09.28 Annuska

Remek film, csak ajánlani tudom, nálam betalált a történet és a mondanivaló. Gazdag a story és elgondolkodtató.

2016.03.03 ANdraS

A film nagyon hasonlít Boyle másik filmjére, a Trainspottingra és szerintem mindkét film nagyon jó minden szempontból. Elejétől végéig nagyon izgalmas, hihetetlenül ütős kamerával, történettel. Ráadásul Indiában játszódik tehát ha "egzotikus" filmet ... Több

2019.01.14 szabomarc

Nagyjából 10 éve láttam a filmet, nagyon sokra nem emlékszem, de amennyi megvan, hogy lekötött, érdekes történetet dolgozott fel, és a színészekkel sem volt semmi gond, ajánlani tudom.

2020.10.12 belavagyok

Engem mindig nagyon érdekel egy-egy élettörténet. Hogyan jutott az indiai nyomornegyedből oda a fiú,a hol most tart.

2016.02.08 doroffee

Nagyon pörgős, megható történet, és nagyon okosnak tartottam azt, ahogy a film felépült, a tv-vetélkedő keretében. A látványvilág is csodás volt, és a film ritmusa meg a képek váltakozása...