Gojira ni-sen mireniamu

Egy 60 millió éves sziklát találnak a tenger mélyén, ami erős mágnesességet bocsájt ki magából, és amikor ki akarják emelni, az magától a vízfelszínre emelkedik. Csak találgatják, mi hozhatta a felszínre, ám amikor Godzilla megjelenik, a szikla a levegőbe emelkedik, s csak összecsapáskor… Több

Forgatókönyvíró: Michael Schlesinger
Ország: Japán
Premier: 1999.11.06.
Több

2020.03.28 László Sánta

Nem ajánlom

Nem ajánlom senkinek. A godzilla filmek alapjában is borzasztóak, de ez túl tesz mindegyiken! Ez a repülő űrlény valami is kinek az ötlete volt? Borzasztó.

Nemcsak Godzilla 45. évfordulójára készült a film, hanem ez az első film a Millennium-sorozatban.Szerző: Thibo84

Négy Godzilla ruhát készítettek ehhez a filmhez. A főjelmeznek animatronic volt a fej részében, hogy Godzilla feje és szája is mozogjon. Volt egy oxigéncső is, amely rögzíthető a farok egy részéhez, hogy Tsutomu Kitagawa színész és kaszkadőr lélegezhessen. Kitagawa azonban kijelentette, hogy az előnyök ellenére "a Godzilla eljátszása nem olyan embernek való, aki klausztrofóbiás".Szerző: Thibo84

Ez az első, a Toho által készített Godzilla-film, amelyet az amerikai mozikban vetítettek a Godzilla 1985 (1985) óta. Az utolsó a Shin Godzilla volt 2016-ban.Szerző: Thibo84

Az idősebb szörnyek, Anguirus és Caesar király egyaránt tekinthetők a film lehetséges ellenségeinek.Szerző: Thibo84