Videók

Az Oxygen Destroyer létrehozza Destoroyah-t, egy vadállatot, amelynek célja Godzilla megölése, aki épp egy nukleáris összeomlás szélén áll. A katonaságnak meg kell próbálnia megállítani ezeket a lényeket, és megakadályoznia Godzillát abban, hogy elpusztítsa a… Több

Rendező: Takao Okawara
Forgatókönyvíró: Kazuki Ohmori
Ország: Japán
Premier: 1995.12.09.
Több

Olyan rövid jeleneteket is tartalmaz, amelyekkel az eredeti Godzilla (1954) előtt tisztelegnek, mint például Dr. Yamane sztegoszaurusz modellje, a szimulálás, ami megmutatja, mi történne Tokióval, ha Godzilla felrobbanna. Godzilla elsétál a Wako és a Diet épület mellett, amelyeket elpusztít az eredeti filmben.Szerző: Thibo84

A Heisei-korszak utolsó Godzilla-filmje. A harmadik, Millennium-korszakot a Gojira ni-sen mireniamu (1999) kezdi.Szerző: Thibo84

Egy másik befejezést is leforgattak, amiben Godzilla és Destroyah egyszerre olvad el. Az alternatív vég a japán Godzilla vs. Destroyah DVD-n látható.Szerző: Thibo84

Emiko Yamane, aki Momoko Kôchit játssza, ugyanaz a színésznő, aki szerepet a Godzillában (1954). Ez volt az utolsó filmszerepe, három évvel később rákban hunyt el.Szerző: Thibo84