Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Godzilla

tooker   2019. 01. 11.

Ennyi év távlatából is nagyon jó élményt nyújt a Godzilla, mindig találok benne újat pedig már nem Egyszer láttam. Érdemes legalább egyszer megnézni, jó élmény

Moria99   2015. 08. 21.

Számtalanszor láttam már, de egyszer sem találtam benne eget rengető hibát. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű. Ha még nem láttad ezt a filmet, ajánlom, hogy mihamarabb pótold.

eviestan   2014. 12. 20.

Azért ez a legjobb Godzilláról készült film, mert egyrészt a japánok szempontjából és japán tollból fakad, másrészt mert nem megy a lényeg fölött; s csakis a fenevadra fókuszál, nincsenek benne komolytalan és röhejes amerikai viccek.

Technikailag a film a végtelenségig profi. A mai napig ütősnek ható zene (lásd még a Ready Player One-ban), a díszletek és effektek mind-mind nagyon igényesen vannak megoldva, nagyon jól öregedtek, ez pedig nagyrészben annak köszönhető, hogy az effektek többsége „practical”, valamint a film fekete-fehér, amely az akciójelenetekből nem vesz el, cserébe az emberi vonalat tovább tudja mélyíteni. több»

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 57 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 70 kritika alapján.

Szó volt róla, hogy Godzilla egy gorilla alakban jelenik meg a filmben, melynek a feje gombafelhő alakú.