Görögbe fogadva

My Life in Ruins

2021.08.17 Márta Morcos Zupán

Rettenetesen imádom, oda-vissza láttam ezerszer. ❤️❤️❤️❤️❤️

2018.12.07 mamiéstöti2

A Görögbe fogadva a legjobban sikerült a témát feldolgozó vígjáték számomra. Nagyon ötletes és remek az érzelmi világa.

Lehetne vicces,de nem az. Lehetne romantikus,de nem az. Lehetnének benne jó színészek,de nincsenek. Lehetne újszerű a története,de abszolúte nem eredeti. Lehetne-e újra nézni? Lehetne,de soha nem fogom!

2019.07.22 indingo

Helyes és humoros kis vígjáték. kellemes, bár kiszámítható benne a romantikus szál. Nem közönségesek a poénok.

2019.05.17 Ms. Akárki

Szörnyen gyenge film lett. Nem egy maradandó alkotás. Mintha a Bazi nagy görög lagzi stílusát és szereplőit próbálták volna meg lekoppintani csak sokkal gyengébb változatban. Nem ajánlom max akkor ha már nem megy a tv-ben.

2016.02.15 doroffee

Ez egy nagyon kedves, bájos, emberi film. Főleg az tetszik benne, hogy valósághű - mindenki találkozott már társasutazáson legalább az egyik féle karakterrel az utasok közül. Jópofa, könnyed szórakozás... Nia Vardalos meg isteni, mint mindig.

2015.03.26 Galway

Nagyon tetszik, Szeretem ezt a színésznőt, Nagyon viccem közben romantikus, és megható. ajánlom mindenkinek. Nekem sokadik nézésre is van benne olyan rész, ahol szakadok:)

2015.02.08 kiskat

A görögbe fogadva szerintem egy igazán vicces vígjáték. A filmet az elejétől fogva élveztem. Sok érdekes és különböző karaktert tartalmaz, akikről egyre többet és többet tudunk meg. Nia szerintem nagyon jól alakítja a magabiztos, szeretetreméltó, kis... Több