Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Sam - Kismadár nagy kalandja (2014)

Gus - Petit oiseau, grand voyage

Ms. Akárki   2019. 08. 12.

Tanulságos, kalandos mese. Kisebb gyerkőcöknek kiváló kikapcsolódás. Kedves és tanulságos történet a kitartásról, családról, szeretetről. Egyedül az animációja volt kissé gyenge.

indingo   2017. 04. 15.

Picit bugyuta mesefilm, a története nem túl izgalmas és látványos. A főszereplő madárka ráadásul még csúnyácska is. Ha nagyon nincs más egyszer be lehet rakni a gyereknek.

ZeroHero   2015. 05. 12.

Diohejban arrol szol, hogyan lehet tehetseg es tudas nelkul becsapni es eletveszelybe sodorni masokat? A problema azzal van, hogy ezt ugy abrazoljak hogy ez nem rossz es elitelendo. Hiszen csak jot akart. Sot a vegen -a vakszerencse segitsegevel- min... több»

Timcsi   2019. 04. 01.

Nagyon aranyos mesefilm, nekem nagyon tetszettek a karakterek és a története is helyes.

Hablaty   2016. 10. 10.

A története egy erős közepes, gyerekeknek biztos elnyeri a tetszését.

szoljhozzam   2016. 04. 21.

Egynek elmegy, de nem egy korszakalkotó mese. A karakterek szépek, a hátterek gyönyörű színesek, de történet lerágott csont, kisebb gyerekeknek ajánlom. A katica cuki volt.

Katkatt   2017. 01. 17.

Egy erős közepes a sztori, a figurák picit lehettek volna kidolgozottabbak. A madárka elég csúnyácskára sikeredett.

A film összbevétele 3 790 114 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 31 037 967 forintot termelt.

A Sam - Kismadár nagy kalandja az első 3D-s CG animációs film, amit a párizsi TeamTO Studio készített.

(ZeroHero)

Napjainkban az oppurtonizmus, az értékteremtés nélküli feljebbjutás vagy a jópofizás diadala a morál felett mindennapi jelenségek – de hogy mindezt egy gyerekeknek szóló mesefilm dicsőítse is, az egyenesen bicskanyitogató. Pláne, hogy a Sam – Kismadár nagy kalandja unalmasan és bugyután teszi. több»

A Wes Anderson és Tim Burton mellett dolgozó rendező első egészestés rajzfilmje kedves, aranyos és minden szempontból gyerekbarát. több»