Sam - Kismadár nagy kalandja

Gus - Petit oiseau, grand voyage

2019.08.12 Ms. Akárki

Tanulságos, kalandos mese. Kisebb gyerkőcöknek kiváló kikapcsolódás. Kedves és tanulságos történet a kitartásról, családról, szeretetről. Egyedül az animációja volt kissé gyenge.

2017.04.15 indingo

Picit bugyuta mesefilm, a története nem túl izgalmas és látványos. A főszereplő madárka ráadásul még csúnyácska is. Ha nagyon nincs más egyszer be lehet rakni a gyereknek.

2015.05.12 ZeroHero

Diohejban arrol szol, hogyan lehet tehetseg es tudas nelkul becsapni es eletveszelybe sodorni masokat? A problema azzal van, hogy ezt ugy abrazoljak hogy ez nem rossz es elitelendo. Hiszen csak jot akart. Sot a vegen -a vakszerencse segitsegevel- min... Több

2019.04.01 Timcsi

Nagyon aranyos mesefilm, nekem nagyon tetszettek a karakterek és a története is helyes.

2016.04.21 szoljhozzam

Egynek elmegy, de nem egy korszakalkotó mese. A karakterek szépek, a hátterek gyönyörű színesek, de történet lerágott csont, kisebb gyerekeknek ajánlom. A katica cuki volt.

2016.10.10 Hablaty

A története egy erős közepes, gyerekeknek biztos elnyeri a tetszését.

2017.01.17 Katkatt

Egy erős közepes a sztori, a figurák picit lehettek volna kidolgozottabbak. A madárka elég csúnyácskára sikeredett.

2015.05.08 Helgus

Csodaszép, szórakoztató, kedves, értelmes, kalandos, humoros! Nagyon tetszett, minden szereplője aranyos, de különösen a katicabogár karaktere. Kortól függetlenül csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.07.11 jazzy

Nagyon cuki kis animációs film lett ez, jó néha látni egy nem hollywoodi animációt is. Ezeknek az európai meséknek elég más a hangulatuk, de épp ezért szeretem őket.

2015.03.05 mona80

aranyos mese

2015.07.03 Vuk

Ideális családi program, nyugodt szívvel tudom ajánlani, nagyon vicces és jópofa mese lett. Sam karaktere kimondottan szerethető lett, és a megvalósítás (konkrétan a látvány) is megállja a helyét.