Maja, a méhecske - A mézcsata

Maja, a méhecske - A mézcsata

Maya the Bee: The Honey Games

A minden lében kiskanál méhecske, Maja, legjobb barátja Vili és a többiek tavasszal visszatérnek! A legújabb, egész estés animációs filmben Maja nagyon szeretne részt venni a birodalom legnépszerűbb játékában, a Mézcsatában, de a kissé túlzásba vitt lelkesedésével sikerül magára haragítania a… Több

Ország: Németország, Ausztrália
Premier (HU): 2018.03.29.

KULCSSZAVAK

2018.07.09 zirgon

Szerintem nagyon aranyos kis mese, jól néz ki, és az animáció is egészen jó sikerült. Talán a történet az, ami nem annyira érdekes, mint vártam volna, de ettől függetlenül szerintem abszolút szerethető.

2018.07.03 phelixmad

Apapvetően nem rossz átültetni a klasszikus mesesorozatot a nagyvászonra, bár azért ennél erősebb adaptációt is el tudtam volna képzelni. Bájos, humoros, de azért elsősorban a fiatal korosztálynak. Szerintem a felnőtt nézőknek nem igazán tud sokat nyújtani.

2018.03.09 KATE

Abszolút korrekt mese az egész család számára: szórakoztató, vicces, de a sztorival sincsenek gondok igazából. Nem ez lesz az év animációs filmje, de családi programnak minden további nélkül ideális. A hosszú hétvégén érdemes rá belülni a gyerkőccel, nekünk nem okozott csalódást.

2018.03.14 achyles77

Gyerekkorom nagy kedvence volt ez a mese, igaz, akkor még persze nem 3D-s animáció volt. Szerintem vajmi keveset őrzött meg a régi hangulatából ennek köszönhetően. Persze ez nem azt jelenti, hogy rosszabb lett, egyszerűen egy olyan mesét kaptunk, ami így teljesen felfrissült és a mai gyerekeknek is szórakoztató tud lenni.

A film 14 378 128 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 11 504 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Mondókák városa
2020