A Willoughby testvérek kalandjai

A Willoughby testvérek kalandjai

The Willoughbys
CSaba

A négy Willoughby testvér úgy érzi, midenki jobban jár, ha egy időre megszabadulnak a szüleiktől, és megpróbálnak a saját lábukra állva boldogulni. Izgalmas utazásra küldik a kiégett felnőtteket, hogy végre megtapasztalhassák, amit régóta sejtettek: ők négyen is képesek tökéletes… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier: 2020.04.22. | Netflix (2020.04.23.)

2022.01.05 Zoltán384279

Nem a Netflixen láttam a mesét, véletlenül töltöttem le, azt sem tudtam, mi ez. Első alkalommal csak néztem ki a fejemből, és azon gondolkodtam, hogy ki csinálta ezt a marhaságot. De elfelejtettem letörölni. Hát nagyon nagy szerencsém volt. Ha letörl... Több

2020.09.16 Kanyi

Soha nem hittem volna hogy egy animácios film irant ennyire rajongnek de ezzel a filmmel mas volt a helyzet...sot a vegen majdnem el is sirtam magam annyira tetszett

2020.09.27 Antónia

Helyenként vicces, helyenként megható. Tökéletesen ábrázolja, hogy a mai világban a családok hogyan mehetnek tönkre.

2020.04.17 Attila

Na, egy ilyen mesére már jó ideje szükségem volt. Nem tudom más hogy van vele, de nekem most hatalmas segítséget nyújtott ez az animáció. Nem csupán jó humora van, kellemes a hangulata, de így ki is tudott zökkenteni a hétköznapokból. Csakis ajánlani tudom!

2020.04.16 M4T

Ez egész jó volt. Azt hiszem, minden korosztály számára érthető, jópofa a humora, egy kicsit tanító célzatú is, de ezt a vonalat szerencsére nem erőltették túl.

Jane Krakowski ötödik animációs filmje a Jégkorszak (2002), Nagyon vadon (2006), Nagyon vadon 2. (2008) és Henchmen (2018) után.Szerző: Thibo84

A második animációs film, amelyet Kris Pearn rendezett, és a zenéjét Mark Mothersbaugh komponálta a Derült égből fasírt 2: A második fogás (2013) után.Szerző: Thibo84

Terry Crews második animációs filmje a Derült égből fasírt 2: A második fogás (2013) után.Szerző: Thibo84

Ricky Gervais harmadik animációs filmje a Vad galamb (2005) és A Szörny mentőakció (2013) után.Szerző: Thibo84

Alessia Cara saját maga énekel a filmben.Szerző: Thibo84