A Willoughby testvérek kalandjai (2020)

The Willoughbys

Antónia   2020. 09. 27.

Helyenként vicces, helyenként megható. Tökéletesen ábrázolja, hogy a mai világban a családok hogyan mehetnek tönkre.

Kanyi   2020. 09. 16.

Soha nem hittem volna hogy egy animácios film irant ennyire rajongnek de ezzel a filmmel mas volt a helyzet...sot a vegen majdnem el is sirtam magam annyira tetszett

CSaba   2020. 04. 21.

Nem mondom, hogy csupán egyszeri nézésre alkalmas, de azt szeretném leszögezni, hogy ez nem az a fajta szuperprodukció, amelyet az utóbbi években láttunk kijöni sorra a Disney-től. Alapjában véve vicces és ötletes is, de szerintem hamar kimeríthető, és nem feltételenül szeretné az ember újra megnézni.

Phalanx   2020. 04. 18.

Nagyon vártam ezt az animációs filmet, és messze felülmúlta minden várakozásomat. Az a fajta családi film, amiben gyerekek és felnőttek is megtalálják a nekik megfelelő szórakozást és üzenetet. Kisebbek számára kicsit sötét és ijesztő lehet, de minde... több»

Attila   2020. 04. 17.

Na, egy ilyen mesére már jó ideje szükségem volt. Nem tudom más hogy van vele, de nekem most hatalmas segítséget nyújtott ez az animáció. Nem csupán jó humora van, kellemes a hangulata, de így ki is tudott zökkenteni a hétköznapokból. Csakis ajánlani tudom!

M4T   2020. 04. 16.

Ez egész jó volt. Azt hiszem, minden korosztály számára érthető, jópofa a humora, egy kicsit tanító célzatú is, de ezt a vonalat szerencsére nem erőltették túl.

Jane Krakowski ötödik animációs filmje a Jégkorszak (2002), Nagyon vadon (2006), Nagyon vadon 2. (2008) és Henchmen (2018) után.

(Thibo84)

A második animációs film, amelyet Kris Pearn rendezett, és a zenéjét Mark Mothersbaugh komponálta a Derült égből fasírt 2: A második fogás (2013) után.

(Thibo84)

Terry Crews második animációs filmje a Derült égből fasírt 2: A második fogás (2013) után.

(Thibo84)

Ricky Gervais harmadik animációs filmje a Vad galamb (2005) és A Szörny mentőakció (2013) után.

(Thibo84)

Alessia Cara saját maga énekel a filmben.

(Thibo84)

Amint azt egy 2017. évi Jimmy Fallon interjúban kiderítették, Alessia Cara egész életen át tartó álma az volt, hogy egy animációs filmben adja a hangját valamelyik karakternek. A film készítői láthatták az interjút, majd kapcsolatba is léptek vele.

(Thibo84)

Jane Krakowski és Will Forte anyát és fiát játszanak a filmben. A stúdióban (2006) férj és feleséget játszottak.