Latte és a titokzatos varázskő

Latte és a titokzatos varázskő

Latte & the Magic Waterstone
Zsolt

Latte egy félelmet nem ismerő, hősies sünlány, akire mindenben számíthatnak az erdő lakói. Latte segítségére pedig minden korábbinál nagyobb szükség lesz, miután a szárazság következtében kiszáradnak a helyi tavak. Hősünk és apró bajtársa, egy fiatal mókus kiötölnek egy tervet, miként szerezzék… Több

Ország: Németország
Premier (HU): 2019.12.19. | Telekom TVGO (2020.11.16.)
Forgalmazó: Vertigo

2020.11.23 Crystaldeer

Aranyos és tanulságos

Nagyon aranyos kis erdei állatos animációs film, és ahhoz képest, hogy "csak" egy német produkcióról van szó, a karakterek nagyon jól ki lettek dolgozva. Vicces, szórakoztató és egyben tanulságos is a története. Tökéletes családi vígjáték. Csak ajánlom. :)

2019.12.20 hedva

Ó, hát ez a mese engem nagyon kellemesen ért. Annyira ártatlan és jól megírt történet, szerintem tökéletes egy közös családi mozizáshoz, és talán maga az animáció nem épp legkorszerűbb, ettől függetlenül én nagyon imádtam.

2019.12.11 dakod

Ó, ez nagyon aranyos volt, azt hiszem, első számú kedvenc lesz. Rég láttam ennyire szép animációt, kedvesek és szerethetők az állatfigurák, egyszerű és érthető a történet. Tökéletes.

2019.12.19 despy

Jól szórakoztam, bár alapjában véve nem dobtam hátast tőle. Nem túl eredeti a történet, sem pedig az állatkák személyisége sem. Amolyan biztonsági játék, amit láttunk már egy csomószor, így eléggé ki is számítható az egész, egyszer nézhető.

2019.12.13 Zsolt

Minőségileg szerintem nem a legjobb animációs film, de a cselekmény és a képi világa valószínűleg leveszi majd a gyerekeket a lábukról, és végső soron ők a célközönség.

A film összbevétele 4 886 578 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 15 098 050 forintot termelt. A hazai mozik összesen 905 800 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.