Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Sarkvidéki akció (2019)

Arctic Justice

Goldy   2020. 02. 22.

Sokan azt mondják: szar, mert egy alap sztorihoz van kötve, vagy mert befejezetlen a külalak kidolgozás, stb... Mások csak a rosszat látják benne, de véleményem szerint nagyon jól meg van csinálva, felnyitotta a szemem egy dologra nézve, amibe eddig bele se gondoltam, oktató jelleggel is rendelkezik, és pozitív.

Ms. Akárki   2019. 12. 09.

Nagyon aranyos és tanulságos mese. Szépen építették fel a cselekményt. Tipikusa érd el az álmaidat és bármi lehetséges csak higgy magadban témákra épít, de hálisten jól is állt neki. Izgalmas kaland kicsiknek és nagyobbacskáknak is.

MattesBarca   2019. 12. 01.

A poénok elég laposak, de ezerszer inkább ez, mint az Anna-Elsa sztori. Értékelem, hogy nevelő célzattal megpróbálták felhívni a figyelmet a globális felmelegedésre, de kicsit gondolkodhattak volna még rajta, hogyan is csempésszék bele. Ettől függetlenül családi mozizásra megteszi.

SunnyM   2019. 11. 30.

Hát ez egy irtó jó mese lett, nem is tudnám mihez hasonlítani, mert bár néhol idegesítőek a karakterek, összességében szerintem egyszeri nézésre nagyon is alkalmas. Csakis ajánlani tudom! :D

Fintil   2019. 11. 28.

Mindig is amondó voltam, hogy nem kell, hogy a Pixarnál készüljön egy animációs film ahhoz, hogy jó legyen. Ebben hiszek, de sajnos a Sarkvidéki akció nem ez a mese. Sajnos minden csak "majmolás" a nagysikerű animációknál, és ettől nem is lesz jobb a középszerűnél.

Bence   2019. 11. 16.

Jópofának tűnt, biztos voltam benne, hogy végig hangosan fogok röhögni, erre kaptunk egy unalmas, száraz animációt, amit csak a valóban szépen megtervezett állatok tettek nézhetővé. Még a gyerek se élvezte.

A film összbevétele 9 879 871 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 16 902 530 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 255 600 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jeremy Renner és Alec Baldwin második közös filmje a Mission: Impossible - Titkos nemzet (2015) után.

A Sarkvidéki akció az Entertainment Studio első egészestés animációs filmje.

A Sarkvidéi akció James Franco harmadik egészestés animációs filmje A kis herceg (2015) és a Virsliparti (2016) után.

A Sarkvidéki akció a Terminator: Sötét végzettel együtt került a mozikba Észak-Amerikában. Az előzetes becslések 5-10 millió dolláros premierhétvégét jósoltak a filmnek, de végül csak 3,1 milliós bevételt termelt, ami lehangoló eredménynek számít az 50 millió dolláros költségvetése mellett.

A Sarkvidéki akciót lehangolóan fogadták a kritikusok. Az animációs film mindössze 17 százalékos értékelést kapott a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2019. november).