Sarkvidéki akció

Sarkvidéki akció

Arctic Justice
Fintil

Fürge, a parányi sarki róka mióta csak a világon van, arról ábrándozik, hogy egy napon ő is a Villám Futárszolgálat tagjaként hordhatja szét az Északi-sark leveleit és csomagjait. Kezdetben csak a postahivatalban kap munkát, az ő feladata a küldemények rendezése, de továbbra is bízik benne,… Több

Rendező: Aaron Woodley
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Egyesült Királyság, Kanada, Kína, Koreai Köztársaság, India
Premier (HU): 2019.12.05. | Telekom TVGO (2020.07.03.)

2020.02.22 Goldy

Sokan azt mondják: szar, mert egy alap sztorihoz van kötve, vagy mert befejezetlen a külalak kidolgozás, stb... Mások csak a rosszat látják benne, de véleményem szerint nagyon jól meg van csinálva, felnyitotta a szemem egy dologra nézve, amibe eddig bele se gondoltam, oktató jelleggel is rendelkezik, és pozitív.

2019.12.09 Ms. Akárki

Nagyon aranyos és tanulságos mese. Szépen építették fel a cselekményt. Tipikusa érd el az álmaidat és bármi lehetséges csak higgy magadban témákra épít, de hálisten jól is állt neki. Izgalmas kaland kicsiknek és nagyobbacskáknak is.

2019.11.30 SunnyM

Hát ez egy irtó jó mese lett, nem is tudnám mihez hasonlítani, mert bár néhol idegesítőek a karakterek, összességében szerintem egyszeri nézésre nagyon is alkalmas. Csakis ajánlani tudom! :D

2019.12.01 MattesBarca

A poénok elég laposak, de ezerszer inkább ez, mint az Anna-Elsa sztori. Értékelem, hogy nevelő célzattal megpróbálták felhívni a figyelmet a globális felmelegedésre, de kicsit gondolkodhattak volna még rajta, hogyan is csempésszék bele. Ettől függetlenül családi mozizásra megteszi.

2019.11.28 Fintil

Mindig is amondó voltam, hogy nem kell, hogy a Pixarnál készüljön egy animációs film ahhoz, hogy jó legyen. Ebben hiszek, de sajnos a Sarkvidéki akció nem ez a mese. Sajnos minden csak "majmolás" a nagysikerű animációknál, és ettől nem is lesz jobb a középszerűnél.

A film összbevétele 9 879 871 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 16 902 530 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 255 600 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jeremy Renner és Alec Baldwin második közös filmje a Mission: Impossible - Titkos nemzet (2015) után.Szerző: hp

A Sarkvidéki akció az Entertainment Studio első egészestés animációs filmje. Szerző: hp

A Sarkvidéi akció James Franco harmadik egészestés animációs filmje A kis herceg (2015) és a Virsliparti (2016) után. Szerző: hp

A Sarkvidéki akció a Terminator: Sötét végzettel együtt került a mozikba Észak-Amerikában. Az előzetes becslések 5-10 millió dolláros premierhétvégét jósoltak a filmnek, de végül csak 3,1 milliós bevételt termelt, ami lehangoló eredménynek számít az 50 millió dolláros költségvetése mellett.Szerző: hp