Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

ovejuna   2018. 04. 18.

Nagyon aranyos mese, amivel én nem is tudtam igazán betelni. Nálam alapból jöhet ezekből a könnyed és humoros animációkból akármennyi, mindig nagy rajongással vetem bele magam, és ami azt illeti a Jönnek a kacsák sem okozott csalódást. Van egyfajta menete ezeknek a sztoriknak, amik abszolút kiszámíthatóak, de nincs is ezzel gond, nem ezért szeretjük őket. :)

danaso   2018. 04. 15.

Nagyjából tudtam, mire számítsak, így nem csalódtam. Összességében a sztori az egyszerűen lefolyik, és amiben igazán szórakozást tud találni az ember az amúgy is kissé sablonos poénokban, amiket már nem egyszer láthattunk. Egyszer érdemes megnézni, de szerintem nem egy nagy élmény.

doobie   2018. 04. 14.

Szerintem nagyon cuki lett, jópofa karakterek, sok-sok humor, és szerintem az animáció is elég szép lett. Jó, jó, a Pixar azért egy másik szint, de szerintem nem fognak csalódni az animációs filmek kedvelői.

MethMan   2018. 04. 13.

ŐSzintén szólva nem vágtam magam hanyatt tőle. Nagyon közepes, tipikusan egyszernézős animációs film. Családi programnak teljesen jó, ne értsetek félre, de hogy egyedül beülj rá, azt nem merném ajánlani.

A Jönnek a kacsák-hoz az előzetese, valamint a leírása alapján nem fűztem túlzottan nagy reményeket, de ismét sikerült kellemesen csalódnom. Mivel többször is hangosan felnevetnem a film megtekintése közben, így azt kell, hogy mondjam abszolút pozitív élményt nyújtott a mozi. több»