Ha eljön Joe Black

Meet Joe Black

2016.04.30 nagyniki987

Tetszett ez a kissé fantasztikus, dramatikus és magával ragadó film, személy szerint Brad Pitt legjobb filmjének tartom. Végig ott lebeg a misztikus és a fezsültség a levegőben és csak a végére tisztul le a kép és összeáll az egész.

2018.08.07 varkonyiildi

Brad Pitt és Anthony Hopkins fantasy elemekkel tűzdelt filmje nagyon tetszett. Nagyon jól eltalálta a rendező a jeleneteket És a szereposztás is pazar.

2017.04.27 jozsagabri

Misztikus hangulatú és különleges dráma nagyon jó karakterekkel és dramaturgiával, tetszett mert nem a megszokott és nem sablonos. Nagyon megfogtak a jelenetei.

2015.12.29 Luxury

Fiatalabb koromban láttam először, akkor mélyen megérintett a film. Most felnőttként valamiért nem jött vissza ez az érzés. Szépnek szép alkotás, Brad Pitt nagyszerűen játszott.

2016.08.17 Macika

A színészek miatt jobb alakításra számítottam. Sajnos unalmas, vontatott volt számomra, ami miatt nem élveztem a filmet. Maga a történet pedig ötletes, fantáziadús lenne.

2015.06.20 Kellangy

Érdekes témájú film, jó a története és a színészi szereposztás. Elég romantika, kis szarkasztikus humor is van benn, nézhető mozi.

2016.09.17 krazucsi

Régóta az egyik kedvenc filmem a Ha eljön Joe Black. Sajátos hangulat lengi körül a filmet é mindig elérzékenyülök a végén. A színészi játék fantasztikus, a kamerakezelés is dicséretet érdemel.

2016.05.02 Kutyus

Ez a film engem nem igazán győzött meg. Unalmasnak hatott és sok esetben lassan történtek az események. Jobbra számítottam, csalódás volt a színésztől.

2015.09.05 s0ltau77

Nincs okom panaszra. Amit el akart érni a film azt meg is tette, tökéletes kis hangulatot teremtett, ami könnyen emészthető és szerethető is volt egyszerre. Ritka az ilyen film és ezért éri meg ez az egész :)

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Remek színészekkel készült remek film. Egyedi hangulatú, magával ragadó. Nem értek egyet a negatív hozzászólásokkal. lehet hogy nem életszerű, de nagyon szórakoztató, érdekes film és sztem ez a lényeg!

2015.10.03 marcibodri

Ebben a filmben olyan szép szöveg van: "Ha szerelem nélkül mész végig az úton, akkor nem is éltél igazán." ÍmádomI Bár kissé hosszú a film, és a végére kicsit untam, ce még így is jó.

2018.03.27 Rowena430

Megható és érzelmes, elgondolkodtató és zseniális film. Többszöri újranézésre is ugyanúgy tetszik, mint elsőre. És bár nehéz témát dolgoz fel, könnyeden és szórakoztatóan teszi, kitűnő színészekkel.

2015.10.12 justynaw

Az egyik kedvenc szerelmes filmem, mert nagyon találónak tartom a film alapötletét, és mind Claire Forlani, mind Brad Pitt ügyesen és szépen alakította a pár két tagját. Nagyon egyszerűen csúszhatott volna el a giccses irányba, de szerencsére az okos... Több

2015.01.28 Diana

Megjelenésekor láttam, emlékeimben egy csodálatos filmként jelent meg... Nos azóta eltelt jópár év, nemrég láttam a Tv-ben, újra megnéztem, és így nekem már nem tetszett úgy, mint emlékeimben. De Ettől függetlenül 4/5