Ház a tónál

The Lake House

2015.12.29 Luxury

Szeretem a romantikus filmeket, így ez is nagyon tetszett nekem. Eléggé drámai és elgondolkodtató, igazán megható egy jó nagy adag misztikummal. Érdekes történet

2015.06.27 Mócii

Többször nézhető film. Tele van érzelemmel! Jó forgatókönyv és hihetetlenül jó színészek!

2015.06.19 Kellangy

Nagyon jó film, jó szereplőkkel, érdekes sztorival. Megható romantikus film, kellemes, nézhető.

2016.06.25 punktum

Gyönyörű romantikus film csak ajánlani tudom, ha valaki még nem látta volna.

2015.03.20 idefix

Mélabús, szomorkás hangulatú romantikus mese. Sandra Bullock hitelesen alakítja a szerelmes nő szerepét, Keanu Reeves pedig nagyon kellemes csalódás volt ebben a filmben.

2016.08.22 Mliklós29

Magával ragadó a története. Kezdetben picit kuszának tűnhet, hogy akkor hogy is van, de a végén minden összeáll.

2015.05.03 Mozi22

Megható, romantikus film, csipetnyi misztikummal, nekem nagyon tetszett, pedig nem igazán vagyok oda a romantikus filmekért.

2016.04.18 KrisztiEsLaci

Ezer éve láttam ezt a filmet, de mintha ma lett volna. A legszebb romantikus film amivel valaha is találkoztam. Szép környezet, a legjobb színészek, érdekes téma.

Lehet hogy épp elötted van akit szeretsz, de te nem veszed észre. De nekik ehhez esélyük se volt. Nagyon tanulságos, élményben gazdag film. Engem nagyon lekötött. És nagyon érdekelt hogy mi lesz a vége.

2016.12.06 Szőr SzereLő

Alapjába véve egy nagyon szép romantikus film lenne, de nem ilyen egyszerű. A történet egy már már misztikus időutazós fantaziscifi egyveleg komplexum kibontásáért kiabál, mégsem reménytelen a történet. Mármint az, csak a kibogozása nem. 3szori megné... Több

2017.05.22 NLHF

Alapvetően nem lenne egy rossz film, de semmi nincs benne megmagyarázva. Van egy postaláda, amin át a két főhős tud levelezni időn át, mert csak. Ha nincs jobb, meg lehet nézni, de nem kifejezetten ajánlanám.

2015.11.24 Niki88

Tetszett a filmben,hogy játszadozott az idővel.Néha mondjuk kezdtem elveszteni a fonalat.Kell hozzá némi logika.Szerencsére nem lett túl nyálas csak egy szép romantikus film.

2016.02.15 vengerszkij

Öt perc után abba akartam hagyni a nézését, de sajnos nem tettem. Érdekelt, hogy miért kapott ilyen jó értékeléseket ez a film és ez még most is így van, pedig már láttam... Rendben van, hogy egy romantikus filmben ne keressünk miérteket és logikát, ... Több

2015.02.16 pilla92

Szem nem marad szárazon garantáltan. Meg kellett néznek 2x is , hogy felfogjam Nagyon érdekes film és egyben elgondolkodtató is. Bármikor újranézném