Ház a tónál

The Lake House

2017.10.20 Bazzzsi

Szerintem egyáltalán nem nyálas a film, kifejezetten ízléses darab, nincsenek túl játszva a szerepek. A története kicsit furcsa, megmagyarázhatatlan, de meg kell nézni és kész.

2022.02.22 Ildikó Bacskai

Ház a tónál (2006)

A "Ház a tónál" nem egy szimpla romantikus film, a film fonala lassan göngyölödik fel, és mi lépésről lépésre fejthetjük meg a cselekményt. Keanu Reeves és Sandra Bullock nagyszerűen alakít, ahogyan azt várjuk tőlük. Többször nézős szomorkás, érzelmes film.

2018.04.20 TomÁcs

Nagyon natur történet. Nincsenek benne generált poénok, figyelem elterelő párbeszédek vagy órákig mutatott tájképek. A története egy szép romantikus kapcsolatot mutat be.

2016.05.13 VvV

Igazán különleges film, nagyon szép szerelmi szállal. A története pompás, csak ajánlani tudom.

2016.02.19 Lonka

Nagyon szeretem a film hangulatát, érdekes a történet. Nem egy szokványos, csöpögős szerelmei történet, az biztos. A Sandra Bullock - Keanu Reeves nagyon jó páros.

2017.12.14 Greeta

Egy igazán különleges szerelmi történet. Imádtam, amikor találkoztak végre. Alig volt közös jelenetük a szereplőknek ettől is olyan különleges. Féltem, hogy a végén tényleg meghal a pali.

2019.04.12 MidoD7

Kellőképp aranyos, kedves film lett a szívemnek, egyszerűen tökéletes. Számomra legalábbis igazán maradandó élményt nyújtott. Máskor is elő fogom venni megnézésre. Jöhetne több ilyen is.

2016.06.20 Timcsi

Kellemes melankolikus hangvételű romantikus film. Nagyon érdekfeszítő a története és szép a szerelmi szál.

2017.01.05 Gigi

Ez is egy olyan film, ami nélkül kevesebb, sokkal kevesebb lenne a világ. Fogalmam sincs, mivel ért el nálam akkora hatást, hogy időközönként újra és újra jól esik megnézni. De mindegy is, a lényeg, hogy bár nem mai darab, de aki még nem látta, mindenképp pótolja.

2019.05.20 petraszab

A kedvenc romantikus filmen. Sok minden történik benne. Jó az egyensúly a misztikus világ és a valóság között. Imádtam a két főszereplőt újra együtt.

2018.08.23 kevelin

őszintén szólva én nem tudtam követni a filmet. 3x néztem meg de egyzserűen nem értettem hogy ki mikor és hol van és mit és miért csinál. a történet egyébként nagyon jó de számomra nagyon zavaros a megvalósítás

2024.01.19 Tomipapi

Nagyon édi kis film. A vége izgulós, de szerencsére nem csináltak mártírt senkiből. De hova lett a kutya?

2019.01.04 szabomarc

Kiszámítható a történet, de leköti az embert. Tematikájából adódóan én elsősorban randifilmként tekintek rá, de magában is élvezheti az ember, ajánlani tudom.

2016.02.14 doroffee

Kifejezetten érdekes szerelmi történet. Az biztos, hogy nem egy klasszikus nyálas lávsztori. Viszont az biztos, hogy nagy figyelmét igényel (ha vki hullafáradtan kezdi el nézni, tuti belezavarodik).