Ház a tónál

The Lake House

2016.09.17 HannaK

Nagyon szép film, már-már könnyeket csal az ember szemébe. Imádtam a szereposztását.

2022.01.21 Gauss

Egy különleges romantikus film

Nagyszerű történet, tökéletes befejezéssel. Nagyon tetszett a fordulat is benne. Szép film.

2016.10.25 jencike1985

Számomra sokszor érthetetlen volt a film, teljesen belegabalyodtam.Rettentően romantikus. A története a filmnek nagyon megfogott. Sandra Bullock-ot egy teljesen új arcát villantotta meg, jó színésznő!

2020.05.01 Érdeklődő

Érdekes elgondolás

Kifejezetten tetszett a szerelem eme rügyfakadásának a nem mindennapi kivitelezése Sandra Bullock és Keanu Reeves között. Eleinte gondolkoznom kellett a történet folyamának az értelmezésén, de rövid időn belül össze állt a kép. A történet szépen felépített és folyamatosan leköti a nézőt és a végén is megvan a megfelelő csattanó. Aki szereti a szívmelengető történeteket, annak nem lesz csalódás a mozgókép előtt töltött idő.

2017.01.30 Gábor Rózsa

Ha megkérdezik tőlem, hogy ajánlj már egy Romantikus filmet ez mindig nagyon hamar eszembe jut. Emlékezetes mert újszerű megközelítés és ez ne megy az érzelem hatására. Jó film.

2016.09.26 Evcsi95

A legszebb romantikus filmek közé tartozik. Minden romantikus filmben kell lennie egy szomorú szálnak, hát itt aztán bőven szomorkodhatunk.

2020.08.30 sammy88

egyszerre könnyed és összetett

Bár én elsőre megértettem, de volt olyan simerősöm aki nem tudta az idősíkokat megemészteni. Ez olyan film ami jól esik az ember lelkének, olyan nagyon azért nem kell gondolkodni, csak hagyni, hogy abban a 1,5 órában belefeledkezzünk történetbe.

2017.12.30 authorgirlll

Érdekes történet kettő idősíkon. A feszültség végig fennmarad, de nem mindig volt értelme a távolságtartásnak. Amikor a férfi megjelenik a végén a háznál egyszerre lélegeztem fel a főszereplő nővel.

2020.10.25 violet_hope11

Nem egészen ilyen filmre számítottam. Folyamatosan ugrál az időben, ami miatt a cselekmény (különösen az elején) eléggé nehezen követhető . A postaládás levelezés mikéntjére semmilyen ésszerű magyarázatot nem kapunk. Ezektől eltekintve szívet melengető romantikus kis film ez, a műfaj kedvelőinek tudom ajánlani.

2016.06.27 wooderman

Igazán furcsa,különleges és egyedi filmalkotás. Csak az egész túlzottan kusza. Többszöri megnézésre sem sikerült kibogozni, ezért a három csillag os soknak tűnik. :(

2018.07.06 oneminute

Gondolkodtató romantikus történet. Szeretem a Sandra Bullock filmeket, ez sem okozott csalódást.

2017.05.30 szkodvig

Számomra kissé abszurd az egész story. Az alapötlet még annyira nem is rossz,de kivitelezni ennél jobban nem nagyon lehetett volna és a végeredmény... Hát mondjuk ki: Nem a legjobb,ám ez nem is feltétlen a film hibája,sokkal inkább az alapkő hibádzik.

2015.06.04 Tomi

Nagyon jó film! És nagyon érdekes a történet is. Bár a film végén a "feleszmélés" (vagy fordulat) elég kiszámítható volt. Minden esetre tetszett :) Sandra Bullock és Keanu Reeves rajongóknak kötelező :)

2017.02.01 Hedy0809

Imádom Sandra Bullock filmjeit! Romantikus,kedves,kicsit elvont,de imádnivaló történet a szerelemről... Muszáj nézni és imádni. :)