Híd Terabithia földjére

Bridge to Terabithia

2024.02.27 Gamehun638

Szomorú, de egyben aranyos is.

2018.02.14 Artemisia

Sokat unatkoztam a filmen, elsőre nem értettem miért kell ennyi játékidőt pazarolni a két gyerek játékára, gondoltam inkább valóban fantasy történetet készítettek volna, ahol tényleg átmennek a létező Therrabitia birodalomba. A végén rájöttem,hogy ép... Több

2018.04.26 indingo

Van egy kis magyar hatás is a filmben. Történetben kicsit szomorú az egész, de még is van benne valami üdítő. Picit a gyerekkor és az álmogat juttatja az ember eszébe.

2021.12.17 Gyorvik

A szorongás manifesztálódása

Csupó Gábor – Amerikában élő rajzfilmes és producer – ifjúsági filmje a tizenéves kori szerelemről, a bennünk rejlő csodákról, megismerésről és csalódásról. Ahogyan a társadalom valóságosnak látszó problémái, tragédiái át-átszüremkednek a gyerekek, a... Teljes kritika

2016.10.31 ArpiHajdu és Réci

Egy nagyon kedves, sokszor újranézős történet Josh Hutcherson korai munkái közül az egyik legjobb, amelyben két gyerek teremt magának egy álomvilágot, amelyet csupán azok láthatnak, aki hisznek a mesékben és a saját képpzelőerejükben. Így jön létre T... Több

2017.10.14 Lamboh

Unokatestvérem nagy kedvence. Számtalanszor látta, és sokszor én is kénytelen voltam újra és újra végignézni vele. Bánni mondjuk nem bánom, mivel jó film, de azért találtam volna jobb elfoglaltságot is. A vége nagyon aranyos lett.

2019.07.23 Ms. Akárki

Aranyos és misztikus történet zseniális gyerekszínészekkel. Főleg a színészek miatt értékelhető ez a film. Kedves gyerekfilm inkább ez, mert túl sok váratlan fordulat nincs benne. Az animáció ahhoz képest hány éves egész szép még most is.

2019.05.02 Norbert93

Első fele két különc gyermek kalandozása egy képzelt világban, a másik fele pedig egy My Girl beütésű fordulat, amit nem tudtam hová tenni. Enélkül a tragikus fordulat nélkül sem egy tipikus fantasy, kicsit drámai hatásokat imitáló beütéssel.

2023.03.15 Ildikó Bacskai

Híd Terabithia földjére (2007)

Kedves, szomorú történet. Kiemelendő a színészi játék a gyerekszereplők esetében, illetve a gyermeki fantázia csodálatos megjelenítése is. Viszont a film csodálatos látványvilágához nagyon hiányzott egy erős zenei háttér, engem ez végig nagyon zavart.

2017.07.25 Lonka

Meglepően jóra és ízlésesre sikerült film. Kicsit szomorú, de elnézem neki. A története kicsit mesevilág, de még a felnőttek is újra gyereknek érezhetik magukat.

2020.10.25 petraszab

Egy különleges világba kalauzolja a nézőt a film. Történet barátságról, vágyakról és elmúlásról. Nekem tetszett.

2017.12.31 Zsceeeka

Nagyon szeretem az effajta történeteket, megindító, bájos és egyben sokkoló is, végiggondolós és elmélkedős. Nagyon ajánlom mindenkinek, a műfajának egyik legjobbja.

2018.03.12 Evok1909

Gyermekkorom meghatározó története volt ez. A könyv címe: Híd a túlvilágra. Sokat vártam a filmtől, és hát nem azt adta amit elképzeltem, de mégis nagyon tetszett. Nem maradtak el a könnyek a végén.

2015.08.16 doffy_joka

Untatott szó szerint, nem voltam igazából sose ezeknek a filmeknek a híve, de ez konkrétan elaltatott. Nagy nehezen sikerült egyszer végig nézni, de nem okozott nagy meglepődést. Csalódás volt ez a film. Nem ajánlom.