indingo   2017. 10. 05.

Nagyon agyzsibbasztó volt a film, a cím alapján sem ilyen filmre számítottam. A főszereplő karaktere és szinkronja is roppant idegesítőre sikeredett.

Curacao86   2015. 05. 23.

Lapos, unalmas és szánalmasan gyenge cím, történet, szereplők és rendkívül kiszámítható végkifejlet. Értem, hogy egy fajta szatírikus ábrázolással akar bemutatni egy világot, ami nagyjából sikerült is, de attól még nem lett érdekes, hiába kerültek bele b-kategóriás színészek. Ez még Simon Pegg ,de főleg Jeff Bridges személyéhez is méltatlan volt. :/

doroffee   2016. 02. 15.

Nem egy világmegváltó film, de szerintem vicces volt és élvezhető. És nagyon sok mindent elmondott emberi kapcsolatokról, médiáról, sztárgyártásról. Én a szerkesztési stílusát és az enyhén szarkasztikus humorát is bírtam.

Toby Youngot, akiről lényegében a film szól, kitiltották a forgatásról, mert állítólag folyamatosan zavarta a színészeket és zavarta Robert B. Weide-ot miközben instrukciókat adott ki, hogy hogy rendezze a különböző jeleneteket.