JRD

Susumu Nokoshi egykor vezető pozícióban dolgozott egy pénzügyi vállalatnál, a 34 éves férfi mostanra azonban hajléktalanná vált. Hamarosan megismerkedik egy orvostanhallgatóval, aki pénzt ajánl neki, cserébe pedig azt kéri, vegyen részt alanyként a kísérleteiben. A kísérlet során egy… Több

Forgatókönyvíró: Hideo Yamamoto
Ország: Japán
Premier: 2021.04.02. | Netflix (2021.04.22.)

2022.09.20 JRD

Vajon ki és hogyan vagy egyáltalán miként képes megbocsájtani? Bűntudat, megbocsájtás, emberi lelkek. Érdekes volt a film címe így megnéztem és nem bántam meg. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2021.04.23 gabeesz1

Nem mindenkinek szól a film, de aki szereti a pszichológiát, annak nagyon ajánlom. Elég összetett, és az alakítások jók, részletesek.

2022.03.02 BoBamburg

Leírás alapján tök jónak tűnt, tényleg olyannak hangzott, ami nekem való darab, de sajnos kissé csalódás volt. Az eredmény csak egy közepes szintű, se nem rossz, se nem jó misztikus thriller, amiben van potenciál, de nem nagyon használja ki sajnos.

2021.06.22 Rea387147

Imádtam

Ez a film nekem nagyon tetszett. Jó pár érzelmet, traumákat mutat be a főszereplőn és a film történésein keresztül. Nagyon jól átjön a mondanivalója. Elgondolkodtató és egyben izgalmas is. Ha egyszer elkezded, nem tudod róla levenni a szemed. Ugyanakkor a film látványvilága is lenyűgöző.

2021.04.12 EDUARD98

Film a traumákról, bűntudatról és a megbocsájtásról. Nem rossz, de nekem az eredeti manga jobban tetszett.

Requiem
2018