Honnan tudod? (2010)

How Do You Know

Honnan tudod?

indingo   2018. 01. 29.

Egy közepes. Vígjátéknak és romantikus filmnek is gyenge. A Reese Witherspoon Paul Rudd páros bírtam, de alig vártam már, hogy a pali megcsókolja a csajt. Owen Wilson karaktere szörnyű volt.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Owen Wilson az egyik kedvenc vígjáték színészem és ebbe a filmbe is szinte csak ő az ami értékelhető.

ANdraS   2015. 02. 19.

Csak kevés romantikus vígjátékra emlékszek és ez az egyikük. Magam meglepődtem hogy egy film, amelyben Reese Witherspoon játszik, jó is lehet. Másrészt Owen Wilson-t megint úgy ismeren, hogy ritkán játszik kimondottan rosz filmben - és a Honnan tudod? is azt bizonyítja.

pagiii   2015. 02. 18.

Romantikus vígjátéknak szerintem oké volt, kellemesen megcsavarták a klasszikus sémákat. Nem a szokványos/tipikus vígjáték. A szereposztás tetszett.

A forgatásra 2009. júniusában került sor.

Világszinten mindössze 48,6M $-t keresett a film a mozikban.

A filmet 120M $-ból készítették el.

Forgatási helyszínek: - Washington, District of Columbia, USA - Los Angeles, California, USA - Philadelphia, Pennsylvania, USA

A mozikba "List After List" álcímmel szállították a kópiákat.

Paul Rudd és Reese Wetherspoon korábban már szerepeltek együtt az Óvszer módszer (1998) című filmben.

Jack Nicholson utolsó filmje. (2016)

A film egy szakaszán Bill Murray szóba került az apa szerepére, de visszautasította a lehetőséget.