How to Be Single

Christian Ditter
Don Johnson
Melanie Griffith
Nicholas Braun

A Hogyan legyünk szinglik? című romantikus vígjáték középpontjában négy fiatal lány áll, akik személyiségben, gondolkodásban eléggé különböznek egymástól; másként látják és élik meg a szerelmet és a párkapcsolat mélységeit. A film az egyes sorsok, történetek révén mesél a szerelem arcairól. Valaki… Több

Premier (HU): 2016.02.11.

2021.04.30 dandelion1983

Tudom, hogy nem a filmtörténelem remeke, de valamiért nagyon szeretem ezt a filmet, és már jó párszor újranéztem. Egyszerre könnyed, de tanulságos is, és az egyik percben könnyeket csal a szemünkbe, a másikban megnevettet. Valószínűleg kell hozzá jó pár, szingliként eltöltött év is, hogy értékelni tudjuk.

2016.05.27 Bogi87

A film néhány poénján már sírva nevettünk a barátaimmal, néhány mondata azóta szállóigévé vált köztünk. 2016 egyik legjobban sikerült vígjátékának tartom.

2017.10.23 Deku

Hát itt picit húztam a számat mert ugyan nem rémes de azért erős hibák felütötték a fejüket. Bár nem lett teljesen borzalmas de mégse tudom rá jó szívvel mondani, hogy kedveltem a filmet.

2019.07.23 Ms. Akárki

Tipikus csajos vígjáték. De inkább egyszernézős kategória. Nem egy maradandó alkotás, mert elég egyszerűcske a történet és poénból, igaz remek poénból is csak néhány van benne. A zenék remekek, de mégis a szereplőgárda az ami miatt ilyen jól eladhatóvá vált ez a film.

2016.09.11 puffancshercegnő

Unalmas volt, sok klisével, amiket már szinte minden ilyen kategóriájú vígjátékban elsütöttek. A lapos történetet egyedül talán Rebel Wilson emelte meg kicsit, de még ez is kevés volt. pozitívumként ki lehet emelni, hogy talán nem annyira csajos film, mint ahogy várnánk tőle elsőre.

A film összbevétele 112 343 513 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 222 522 700 forintot termelt. A hazai mozik összesen 166 397 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Robin egy jogi irodában asszisztens. A valóságban az őt alakító (az ausztráliai Sydney-ben született) Rebel Melanie Elizabeth Wilson jogász végzettséggel rendelkezik.Szerző: Curacao86

A filmet kb. 38M $-ból forgatták le New York-ban és a Grand Canyon-nál.Szerző: dulkap

A film Liz Tuccillo azonos című regénye alapján készült.Szerző: dulkap

A kórházi jeleneteket ugyanott forgatták ahol a Dokik (2001-2010) című sorozatot.Szerző: dulkap

(2016. 02. 14.)
A film, amelyben két női lábnak külön szerepe van
Hogy a címben szereplő kérdésre ad-e választ a film? Ad bizony, nagyjából a gyakorikérdések – Coelho – Bridget Jones tengelyen. Meglettünk volna nélküle. 4/10 Több

Értékelés: 5.5/10
(2016. 02. 11.)
Lehetett volna rosszabb is. (55/100) Több

(2016. 05. 08.)
Szóval ilyen filmek tőlem jöhetnek még nyugodtan, még akkor is, ha a stúdió csak Rebel Wilsonnal ad rá pénzt. A sorozatok világában egy ideje elindultak a romantikus komédiák egy kreatívabb irányba (Love, Man Seeking Woman, Casual, stb.), úgy tűnik a filmek is arrafelé fordulhatnak. 8/10 Több
Modern család
2009