Inferno

Inferno

2016.10.13 Scramananga

A franchise előző részeihez képest, erős fejlődés figyelhető meg. A film ugyan történetben, sokat változtat, lényegében hű marad az alapanyaghoz. Felicity Jones, nagyon idegesített, nekem valahogy az érződött több szereplő esetében is, hogy rosszak.... Több

2016.10.18 szucszoli

Ha valaki komolyan el akarja pusztítani a világot, az ugyan miért akarna ebből bármiféle információt "kiszivárogtatni" úgy, hogy mindent a nyílt színen csinál, vagy olyan vonatkozásban, amire kapásból rájöhetnek a nyomozók? Azért, hogy jót szórakozzo... Több

2018.03.23 NFG

Kicsit tartottam tőle, hogy túlzásba fogják vinni már ezt a Langdon professzoros dolgot, de nem okoztak csalódást! Izgalmas és érdekes, jól kidolgozott film lett!

2016.12.31 trixxy

Az előző két részhez hasonlóan ez is izgalmas, pörgős kis akciófilmre sikeredett. A közepén a fordulat nekem kellemes meglepetés volt, azután viszont hamar megoldásra került a probléma. Mindent összevetve tetszett.

2018.06.13 schvarz

Kiváló, profi színészek, hiteles alakítás. A vége felé van fordulat, ami egyáltalán nem kiszámítható, ettől lesz még profibb alakítás. A misztikus vonások is nagyon ütősek, odaillők!

2016.11.29 Ercsi

Rendkívül hű visszatükröződése az alapul szolgáló könyvnek a film, a készítők minden kis részletre nagy alapossággal odafigyeltek. Izgalmas, szórakoztató alkotás, remek akciójelenetekkel.

2017.02.25 clay00

Látványa kitűnő! Tom Hanks még mindig jó. Nagyon hű maradt az előző filmhez képest, eredeti ötlet nincs nagyon benne, de nézhető. A budapesti helyszínek felismerhetőek (sárga villamos a háttérben :D ).

2017.02.17 Acropolis

Tetszett a film, kategóriájában a legjobbak között van, Misztikus és érdekes, magával ragadó történet. A színészek alakítása profi. Fordulatos, izgalmas.

2017.07.17 Zsuzsy

Moziban láttuk a filmet, nekem nagyon nagy élmény volt. Végig lekötött, szórakoztatott , egy perce sem unalmas. Van benne fordulat, egyáltalán nem sablonos, nem kiszámítható.

2016.12.16 Enjoy

Nagyon tetszett a film. Moziban láttuk. Végig szórakoztatott és lekötött. Nem várt fordulatokban gazdag, végig pörgős film profi színészi alakítással.

2016.12.07 Szorcsik

Valamennyi Dan Brown-regény megfilmesítése nagyon tetszett eddig, így az Inferno is. Rendkívül izgalmas, akciódús, rejtélyekben gazdag filmről van szó, amely egy pillanatra sem hagyta elkalandozni a figyelmemet.

2016.10.23 kicsimano

Felicity Jones es Tom Hanks párosa zseniális volt a filmben, ahogy maga a történet is. Eddig még egyik Dan Brown regény feldolgozása sem okozott számomra csalódást. Az Inferno is hűen tükrözi az alapul szolgáló művet.

2019.01.14 tooker

Tom Hanks legjobb filmjének tartom az Inferno t. Izgalmas és feszültséggel teli, igazán látványos és fordulatos. Pörögnek az események és nincsenek felesleges üresjáratok

2017.03.24 georgri

Rajongok Dan Brown valamennyi könyve iránt, az Inferno ugyanúgy, mint az összes többi megfilmesített regénye, teljesen ámulatba ejtett, végig izgultam a film alatt,