Inferno

Inferno

2016.12.30 Potoczkie

Szerintem teljesen rendben van az inferno, tetszett a film, hű adaptációja Dan Brown regényének. Tökéletesen átadja annak hangulatát, izgalmát. Pontosan olyan a film, mint amilyennek elképzeltem mindent a könyvet olvasva.

2016.10.25 Manfred

A napokban láttam moziban és nagyon nagy élmény volt. Az elmúlt évek legjobb thrillerjei között van. Tele van fordulattal, szövevényes és agyalós, csupa izgalom a film! Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!

2017.02.23 Beuszi

Meglehetősen hűen követte a film a könyv lapjain leírt történetet, ez nálam mindig pozitívum. Nagyon izgalmas volt a film még így is, hogy már tudtam, mi lesz a vége. Tom Hanks alakítása különösen tetszett.

2016.10.24 Manson

Fordulat után fordulat ez a film. Nagyon megfogó és épp aktuális globális problémát vet fel, ami szerintem mindenkit kell hogy érdekeljen. Reális és elvont. Tegnap láttam moziban és nagyon tetszett, megfogott, a hatása alatt voltam sokáig.

2016.12.09 Maxima

Szövevényes, cselekményes, izgalmas misztikus film. Tetszett a filmben hogy nem kiszámítható, fordulatokban gazdag. A színészek profik, jól alakítanak. Moziban nagy élmény volt!

2016.12.02 gubimari

Valamennyi Dan Brown műből készült filmet láttam már és az Infernóhoz hasonlóan mindegyik nagyon tetszett, ugyanis hűen követték az alapművet. Az Inferno igen lendületes, feszült film.

2017.03.27 Szinano

Dan Brown regényét ez alkalommal is sikerült igen látványos kivitelezésben vászonra vinni, úgy, hogy a film maximálisan hű tudott lenni az alapműhöz. Akciódús, izgalmas alkotás.

2017.02.25 Szőr SzereLő

Szerintem abszolult átlagosra sikerült. Sem izgalomban sem képi világában, sem alakításokban nem nyujt többet mint a hasonló keresd a kincset, mentsd meg a világot sztorik. Igazából nekem ezek már egyáltalán nem jönnek be, de tom hanks miatt gondolta... Több

2016.10.14 nándi99

Nem lett volna rossz, ha nem ennyire együgyű néhány rejtély/feladvány. Szinte már a nézők intelligeniáját sérti egy-egy teátrálisan felfokozott drámaiságú enigma... életszerűtlen természetellenes a történet, amiből csak izzadtságszagú filmet lehetett faragni.

2018.01.12 Krisz860423

Nagyon elcsépelt már ez a vonal, nekem nem jött be, annak ellenére hogy szeretem a benne szereplő színészeket.

2017.10.13 Chatman

Nagyon profi munka. Tom Hanks és Felicity Jones remekül működnek együtt a mozivásznon. A film pörgős és izgalmas, de szerencsére nem válik gagyivá a sok agyafúrt kérdéstől és rejtélytől. Bár a köyvtől több ponton eltér, ez nem vált a produkció kárára.

2017.03.13 Zsidai Adri

Az első két rész után nagyon vártam ezt a filmet, de csalódás ért, nem volt nagy szám

2016.10.15 Ricardo Garcia

Bevallom őszintén, hogy egy kicsit jobb végeredményt vártam ennyi kemény dollármillióból, és ilyen profi színészektől és rendezőtől. Nem rossz a film, a képek rendkívül igényesek, számos látványos jelent, gyönyörű festői totálok, pörgős akciók váltog... Több

2018.06.19 Zsvarhalmi

Fordulatos, eseményekben dús misztikus-akció film. Mind a színésznő, mind Tom Hanks profin alakít benne. A vége tartalmaz nem várt fordulatot így még érdekesebbé válik!