Végtelen vihar

Infinite Storm

2023.10.27 drg0602

Nem értem, miért kell leértékelni ezt a filmet. Igazság szerint jó témája van, egy kicsit lassú, de a téma, amivel foglalkozik, engem kárpótolt mindenért! Színészi teljesítmények is jók. Szerintem jó alkotás, egy kicsit lassú, de így is érdemes mindenféleképpen egyszer megnézni. Értékelés: 8/10.

2023.03.19 HE7EDIK

Az univerzum a végtelen szépség vihara

Naomi Watts tőle szokatlan szerepben, egy hegyimentőről nem éppen egy 50 kilós nő jutna eszünkbe, de többet szenved a filmben, mint Jézus a kereszten, szóval ettől el tudtam vonatkoztatni. Az a pali annyira idegesítő volt, tuti ledobtam volna a hegyről, még szerencse, hogy nem én voltam ott. A film egy szenvedéstörténet, de a lényeg a végén hangzik el, mikor Watts beszélget a megmentettjével, és azt ecseteli, hogy még egy hóviharban is mennyi szépség van, mindazok ellenére, amiken keresztül ment. Mert ez a film fő mondanivalója: akármilyen szar is az élet, mindig lehet benne találni valami szépséget, örömet, amibe lehet kapaszkodni.

2022.12.28 Caravaggio1978

Mindenki öregszik, mi is, amúgy irreális vagy sem, ez megtörtént.

Aki a végtelen tárakkal szereplő szuperhősös akciófilmeken nevelkedett, szerintem az le fogja pontozni. Egyébként, ha utánajárunk, az események pontosan így történtek a valóságban is.

2022.07.06 philboy

Az egész filmnézés alatt azon tűnődtem, hogy mikor lesz vége, a színészi játék rossz és merev volt, a műhó tényleg hihetetlen volt, a tempó pedig zavaros.

2023.03.23 József-Lendvai

Végtelenül unalmas. A karakterek egyáltalán nincsenek felépítve. A férfi főszereplőt játszó csávó valami borzalmas színész. Inkább menjetek ki a szabad levegőre, és nézzétek, hogyan nő a fű, az érdekesebb, mint ez a film.

2022.06.20 majkymi

Ne nézd meg ezt a filmet. Unalmas, irreális és teljesen szar. Azt tanácsolom, hogy spórolja meg magának az időt és a fáradságot mindenki, és nézzen meg egy rendes filmet.