A vihar magja

Into the Storm

2020.09.04 TomÁcs

Korrekt kis katasztrófa film, bár a történet nem új. A látvány egészen elképesztő, beleéli magát az ember. A műfaj kedvelőinek kötelező darab.

2017.04.15 indingo

Katasztrófa filmnek végül is nem volt rossz, azt leszámítva, hogy minden évben készül legalább egy "szuperviharos" film. Én eleve szeretem az ilyen hangulatú filmeket, de sok újdonság nem volt, benne.

2020.03.30 HE7EDIK

Látványos tornádós mozi jó CGI-vel, természetesen a végére marad az F5-ös tombolása.

2017.07.28 Lonka

Már millió egy világ végés film készült, ez sem váltotta meg a világot. Amit tudtak kihoztak belőle, mert a látványra nem lehetett panasz. Végig lekötötte az ember figyelmét.

2016.09.28 Greeta

Korrekt film, egyszer meg lehet nézni. Látványos volt az tagadhatatlan, többet pedig nem szabad tőle várni.

2015.07.21 london2012

Nekem tetszenek a katasztrófa témájú filmek ez a film is. Jól meg lett csinálna nem erőltetett de attól látványos lett érdemes megnézni mindenképpen annak aki szereti a katasztrófás filmeket.

2015.06.19 kovi23

Tipikus a látványt mindenek fölé emelő katasztrófafilm, amely mellette szól, hogy nem nyújtották túl azt amit véres hiba lett volna. Valójában a film összetétele egyszerű, de mégis hozza azt amit a nagy többség várt. A tornádók látványosak voltak, de... Több

2015.06.18 nikiszalanics

Nekem tetszett, tipikusan "katasztrófafilm" kategóriás film, de azért az átlagnál egy kicsit jobb. Elég látványos jelenetek voltak, és persze volt benne egy-két érthetetlen, megmagyarázhatatlan dolog is, de ezek ellenére izgalmasra és unalmasnak egyá... Több

2015.06.03 miska1967

80 perc az egész film, de azt kell, hogy mondjam egy percet nem unatkoztam a nézése közben. Végig izgalmas volt, lekötötte a figyelmemet, végig pörögnek az események, és ami nagyon tetszett benne, hogy pont annyit lelkiznek 2 akció között, ami még elviselhető és nem unalmas. Több ilyet kellene forgatni.

2015.06.02 zsuzsa

A trailer alapján egy komoly, drámai, dinamikus filmet vártam, intelligensebb forgatókönyvvel, rendezéssel és szereplőkkel. Hát mit mondjak, nagyot csalódtam az egyszer biztos. A történet fájdalmasan gyenge és ezerszer látott sablonokra épül: egyedül... Több

2015.05.20 mokanszkit

Nekem annyira nem tetszett, mint amit az előzetese alapján vártam tőle. Teljesen kiszámítható volt, meg az is elég hihetetlen volt számomra, hogy egy AKKORA tornádó, mint a film "főgonosza" kialakul és utána 5 másodperc alatt eltűnik? Ez mi? Richard Armitage jó színész,de sajnos ez sem tudott segíteni a filmen.

2016.02.21 zsfarkas

Aki szereti a műfajt, annak nem okoz majd csalódást, igazi, tipikus katasztrófa film, izgalmas jelenetekkel, pörgős történettel és rátermett színészekkel.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Végre egy igazán ütős és minőségi tornádó film, ami az előzetese alapján is hatalmas. Egy modern technikára épülő, jó kis katasztrófafilm, ami végig fent tartja az érdeklődést és a feszültséget; nincs fölösleges jelenet, párbeszéd, látványilag abszol... Több

2015.03.24 piaf023

Nem rossz film. Egyszer meg lehet nézni. Nem szeretem a katasztrófafilmeket, ezt mégis szívesen néztem, de semmi extra.