Ítéletnap

End of Days

2023.04.07 Erik Csok

Érdekesebb Scwarzenegger film!

Nem éppen egy átlagos Scwarzenegger film, ez viszont szerintem csak jót tesz neki. Ugyan nekem nem ez a kedvencem tőle, de mégis egy nagyon szórakoztató film szerintem. Gabriel Byrne nagyot játszik, a karaktert nagyon jól hozza. A történetét már láttuk máshol, de többször is meg lehet nézni. Amire készült, az az a szórakoztatásra, mint már írtam azt hozza. Az akció jelenetek is jók, bár már elég rég láttam és emlékeim szerint a CGI egy két helyen nem a legjobb, de mit számít ez, ha kár pótol a sok akció, és a remek alakítások. Aki nem látta, az nézze meg, érdekes egy film ez!

2020.10.05 Róbert Molnár

Schwarzitól az egyik kedvenc filmem. Sokszor láttam már, és a Sátán megformálása Gabriel Byrne jóvoltából pazar lett! Különösen amikor megy köztük a diskurzus Istenről és a hitről! Végig pörgős, izgalmas akció-thriller a múlt évezred végéről! Csak aj... Több

Schwarzi és Byrne jól hozza a karaktereket. Mozgalmas és pörgős filmet raktak össze. Hiába a lerágott csont, a jó és a gonosz harca, attól még nézhető és élvezhető film.

2021.11.03 BoBamburg

Igazából semmi extra, mégis teljesen leköti a nézőt. Kellemesen sötét hangulatú krimi/soft horror egyveleg, hogy a nagyközönségnek is befogadható legyen. Na meg Schwarzi, aki jól hozta az elcs*szett szituba keveredett nyomozót.

2016.04.26 Macko

Annak ellenére hogy nem vagyok oda Arnold Schvarzeneggerért eza film nagyon bejött mind a sztoriját, mind a színészek alakítását, mind pedig a látványt tekintve.

2014.11.25 VérAlex

Nagyon jó film, jól össze van rakva, és tetszett, hogy most nem az átlagos akciófilmes szerepben láttuk Schwarzeneggert, hanem inkább ebben a kicsit misztikus, fantasy szerű történetbe. Gabriel Byrne is az egyik legjobb Sátán, akit valaha láttam filmen, talán csak Al Pacino pipálja le őt az Ördög ügyvédjében.

2014.11.03 tomtom

Nem a legrosszabb film, amit valaha láttam. Jól volt megrendezve, izgalmas volt a történet, tetszett ez a biblikus Sátános sztori, és szerintem nagyon jól választották ki rá a színészeket. Byrne elképesztően jó volt, mint Sátán, de szerintem Arnold sem hozza éppen rossz formáját itt.