Az élet csodaszép

It's a Wonderful Life

2015.02.10 RobThe10

Hát ez a film akármilyen régi, örök kedvenc marad.. Imádom minden pillanatát! :) Gyönyörű, megható, igazi klasszikus4

2015.06.29 Prücsök

Imádom a romantikus filmeket és ezt a filmet is. Szerintem nagyon jól sikerült, a történet kiváló, nagyon jó lett! A színészek is tetszettek! Ajánlani tudom csak! Megható, drámai alkotás!

2015.04.21 juliS

Szerintem a film főszereplője Capra, a forgatókönyvíró. Kifacsarja az ember szívét és az idegein zongorázik. Ám olyan jól manőverezik, hogy ezzel nem lépi át a határt, és a nézőnek nem lesz mindebből elege. A díszlet és a technikai megoldások is ámulatba ejtőek: még sosem láttam ennyire élethű havat!

2015.03.31 Dcorp1963

Legjobb karácsonyi film! A régisége méginkább hozza a valódiságát, nehéz ennél jobb karácsonyi drámát találni.

2015.10.25 Manyi

Érdekes ahogy a filmben keverednek a műfajok, de ettől csak egyedibb és érdekesebb lett! Egy karakteres, egyedi film ez, ami tényleg igényes élményt nyújt a nézőnek!

2015.12.12 vinetty93

Na ez már valami. Régi kis alkotás de ez nem akadályozta meg abban, hogy maradandót alkossanak. Szerintem erős kis klasszikus és valami hihetetlen fantasztikusan játszanak benne. A maiak példát vehetnek róla. Ajánlom a régi filmek kedvelőinek.

2015.10.16 jazzy

Még soha egy film sem volt rám akkora hatással, mint ez a klasszikus. Bár már ezerszer láttam, csak az utóbbi években fogtam fel a film igazi mondanivalóját. Azóta úgy érzem, hogy bármit teszek az életben, az nem elég. Legyen szó apró dolgokról, mint... Több

2016.02.29 skyman

Nálam benne van a top tízben. Több mint százszor láttam már, és a feleségemet az őrületbe kergetem azzal, hogy kívülről fújom a párbeszédeket. Néhány jelenetnél még mindig könnybe lábad a szemem. A színészek olyan valósághű érzelmeket jelenítenek meg... Több