Mindörökké Jackass

Mindörökké Jackass

Jackass Forever

Közel 10 év után Johnny Knoxville és csapata visszatért, hogy még őrültebb mutatványokat hajtsanak végre. Ezt senki se csinálja utánuk!

(csd)

Rendező: Jeff Tremaine
Premier: 2022.02.03. | HBO Max (2022.08.26.) | Netflix (2023.08.26.)

2022.11.25 drg0602

Előző részeket is láttam, azok tetszettek, ez a rész is nagyon brutális, vakmerő, olykor már nagyon gusztustalan is. De aki már látott a Jackass-sorozatból részeket, és szereti ezt a fajta humort, annak mindenképpen ajánlom. Értékelés: 8/10

2022.03.23 HE7EDIK

Csak erős idegzetűeknek

Az elején a Kong vs Godzilla Jackass-változata sírva röhögős. Jó volt látni újra ezt a sok barmot, amit meg a csávó bréje kapott a sportolóktól, szerintem soha többet nem áll fel neki...

2022.08.27 uniterra Nézhetetlen

Ugye vannak filmek és egyebek. Ez még az egyebeket sem üti meg. 5 perc kínos baromság, ennyit néztem. Az aljánál is lejjebb kategória - zs.

2022.03.20 paji

Fú, ez nagyon beteg volt, de ha van rá nyitottság, és nem új neked a Jackass világa, akkor kihagyhatatlan.

2022.08.29 SzupiMester

Minden filmet láttam a srácoktól, most sem csalódtam. Nagyokat röhögtem most is. Imádom ezt a fajta "szabadságot" :) Aki nem ismeri a fiúkat annak lehet ez a film sok lesz, primitív és undorító.