Jasper Jones

Jasper Jones

2019.03.25 Timcsi

Nekem tetszett a komor története. Nem egy akciódús és pörgő film, de van mondanivalója.

2018.04.28 indingo

Hemzsegnek benne a hibák

Már a legelején belevágnak a lecsóba. Nem telik el 10 perc és már egy felakasztott lány lóg a fán. A főszereplő Charliet is meglepi, hogy megkeresi őt a színes bőrű Jasper, hogy beavassa őt mire is bukkant az erdőben. Ahogy kiderül a filmből a két f... Teljes kritika

2018.06.14 HercegPeter

A sztori csillagos ötös, nagyon nagyon jó. A film drámai és misztikus, emellett kellően izgalmas is. A történet egy pillanatra se lassít le. Szinte elrepül vele az idő. A gyerekszínészek ügyesek, nagy jövő állhat előttük. Néhány cselekedetük elég lo... Több

2018.08.15 Szilonka

Tetszett, hogy nem az a túl hálivúdi történet. Kicsit egyszerű, de kellemes a stílusa.

2018.12.15 VvV

Nem egy hétköznapi történet. Az atmoszférája nekem bejött volt benne valami különlegesség.

2018.03.18 Queenakasha

Átlagosnak mondanám. Mesének jobban elment volna, mivel komolynak szánták így meg hiteltelen. És már megint a rasszizmus..

2017.07.30 issue

Hát, ez egy nagyon komoly és ütős dráma lett, amelyet igazából a képi világa tesz egy kicsit "rideggé", persze nem olyan formában, mint mondjuk egy thrillernél. Nagyon mély lelki utazás ez a történet, szerintem érdemes megnézni!

2017.02.01 sadis

Egy átlagos film az alaptalan rasszizmusról és gyűlölködésről, ugyanakkor az, hogy mindezt gyerekek szempontjából mutatják be, nagyon ütőssé teszi. Szerintem ettől bárkinek lúdbőrözik majd a háta.

2018.12.16 Ki Na Nézhetetlen

Levele

Hány évesek vagytok?12?:O Ebben annyi izgalom van, mint annó a szomszédokban..., Felettébb unalmas tinisorozat szerű semmi. Semmiről se szóló valami, ami egyszerűen nem kezdődik el... Mintha 14 éves rendezte volna. De bánom, hogy megnéztem... De a hozzászólások alapján vártam valamit, de sajnos semmi sem jött..