Jett

Daisy "Jett" Kowalski profi tolvaj. Vagyis gyermeke születéséig az volt. Miután kiszabadult a börtönből egy félresiklott meló után, Jett kész, hogy új életet kezdjen gyermekével. Viszont mindig van egy utolsó meló. Jett képességei annyira lenyűgözik a könyörtelen bűnözőket, akik… Több

Forgatókönyvíró: Sebastian Gutierrez
Premier: 2019.06.01. | HBO Max (2021.06.15.)

1. évad (2019) - 9 epizód

2020.05.12 nmth01

Hát az első része elég keszekusza volt, de végül is örülök, hogy esélyt adtam neki, jó kis sorozat nem kevés intrikával. Habozás nélkül ajánlom.

2019.10.04 Turro

Sokkolóan jó, számomra kicsit Tarantino stílusát idézi. Vannak olyan filmek és sorozatok, amiket bűn kihagyni, ez is ezek közé tartozik.

2019.09.02 ovejuna

Nagyon el van találva az egész koncepció, szinte nézeti magát, és talán pont ez a zavaro benne egy kicsit, mert a későbbiekben nagyon nehéz felidézni belőle bármit is. Szóval, amolyan igazi unaloműző sorozat.

2020.04.29 Zsolt

Na, jó...azt elismerem, hogy irtó jó sorozat a Jett, de könyörgöm, hányszor akarják még lenyomni a torkunkon ezt a sztorit. Az egészet számomra a jó karakterek mentik meg, de amint elvonatkoztatok ettől...valahogy olyan ötletelennek marad. Persze jár részemrőll az öt csillag, csak nem tudom...valahogy kicsit becsapva érzem magam.