
Vélemények (2)
Írj véleményt
Négyes alá
Én a felénél elvesztettem az érdeklődésemet, de attól még nem biztos, hogy rossz. Amúgy ez a változat egy 2011-es belga film remake-je. A 'fogyatékkal élők köré épített vígjáték' kategória mintha trendi lenne így a 21. század elején. Melyik érzékeny... Teljes kritika