Kedvencek temetője

Pet Sematary

2019.08.13 Syracuse

A '80-as évek kultúrája nekem kompletten a mennyország. Nincs ez másképp a horrorfilmekkel sem, olyan hangulatot árasztanak, amit gyakorlatilag azóta is csak a Stranger Things tudott megismételni. Szóval filmként ez is tökéletesen működik. Más kérdés, hogy regényadaptációként már gyengébb, de még mindig jobb a 2019-esnél.

2016.09.07 a-arnold

Talán az egyik legjobb Stephen King film.... Nézzétek nyugodtan :)

2015.12.29 Luxury

Gyermeki lelkemnek eléggé erős, én nagyon tudtam félni ettől az alkotástól. Kimagasló a horrorfilmek között, a legjobbak között szerepel, de ettől függetlenül 3 csillag

2016.10.27 Miss_Murder

5 csillagra tudom értékelni és ez a minimum, de sajnos többre nem lehet. Rettenetesen megfogott a film, bár nem most láttam először. Tudtam, hogy pár éve már megnéztem egyszer, de ismét neki kellett állnom, hogy tudjak értékelést írni. Az elejétől a... Több

2015.09.19 romeo666

Rengeteg horrort néztem de ez még mindig ott van a legjobbak között hiába régi film hatalmas lett rengetegszer láttam már és nem lehet megunni sajnos a 2. részről már ezt nem lehet elmondani... de ez nagyon jó horror lett 5*

2015.03.22 Vanessa

A horror filmek közül az egyik legjobb alkotás. Mind a sztori, mind a megjelenítés hibátlan. Sejtelmes, lehet rajta parázni, nekem bejött!

2018.07.26 Robi

Egy régi klasszikus film, ami nem hiába lett híres. A régi időben is jó volt de most is ugyan olyan. Az idő nem változtatott semmit sem a film értékén. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2020.02.19 Kovács Katinka

Horror imádó

Talán 5, vagy 6 éves lehettem mikor előszőr megnéztem az unokatesóimmal ezt a mai napig KEDVENC horror filmet. Jó testvérhez méltóan mikor később született egy öcsém és egy húgom ez volt az egyik amin nyugton maradtak és úgy nézték hogy moccanni sem mertek. Most 25 , és 18 évesek de a mai napig be vannak szarva és nem merik megnézni egyedül. ???? Borzasztóan nyomasztó, és az én hátamon is feláll a szőr szóval nálam ez a film a numberone !!!????????‍♀️????????‍♂️

2020.07.27 Robert F.

Jó Stephen King-adaptáció

Ez a film még mindig az egyik legjobb Stephen King horror film, amit láttam. Minden jó benne, szuper! Aki még nem látta és szereti a Stephen King-féle horrort, ezt nézze meg mindenképp!

2017.05.05 TEKERGŐ

Nem volt annyira rossz film de azért mégegszer már lehet nem bírnám véggnézni.