Koponyák

mamiéstöti2   2017. 08. 18.

Az elejétől a végéig egy izgalmas élvezhető film, mely valós problémákat világít meg az életből. A szereplők néhol rontják a minőséget, de attól még abszolút profi.

indingo   2017. 12. 02.

Egy nagyon jól kidolgozott film. Ezeket a magániskolákat mindig körül lengi valami misztikus. Izgalmas volt a sztori és a szereposztása is kiváló.

Attila G.   2019. 06. 21.

Igazából szerettem ezt a filmet. A 2000-es év legjobb filmjei közt tartottam számon. Jó a sztori. Úgy nagyjából kedvelem Joshua Jacksont. Csak talán egyetlen bajom van a filmmel - számomra egyszer nézhető; s a bemutató óta nem volt türelmem újra nézni.

Adepto   2016. 01. 25.

Nekem ez az egyik olyan film, ami nem kedvencem, de a szeretem kategóriába tartozik. Joshua Jackson és Paul Walker is igazán jók ebben a drámai thrillerben. Érdekes az alapsztori, a történet felépítése habár néhol talán könnyen kikövetkeztethető, de valahogy mégis fenntartja a figyelmet végig, sőt lehet rajta izgulni. Ajánlom megnézni, minimum egyszer.

Craig T. Nelson
Craig T. Nelson

A karóra, amit minden új tag kap egy Breitling Old Navitimer.

A Yale nevét egyszer sem említik a filmben, mégis számtalan utalás történik, ami egyértelműen ráutal. A hajós jelenetben, minden csapatot az iskola neve szerint emlegetnek kivétel a Buldogokat (a Yale csapatát). A szereplők Ys felirítú polót viselnek az edzések során. A Koponyák azt mondják, hogy 322 tagjuk van világszerte, a valóságban a Yale titkos társaságának a Skull & Bonesnak egyik szimbóluma a 322-es szám.