
Vélemények (8)
Nem egy többször nézős alkotás. A poénok inkább kínosak, mint viccesek, elég uncsik. Én nem ajánlom ezt a filmet.
Nem kaptam nevetőgörcsöt ettől a lassan csordogáló, vígjáték elemeket is tartalmazó filmtől. Nem kimondottan karfa csapkodós, hahotára ingerlő mozi, de egyszer minden gond nélkül nézhető, sőt néhány jeleneten még mosolyogtam is. A Libanonból menekült... Több
Ennyi fura fejű embert nem tudom, hogy tudtak összeválogatni. A története eléggé közebes, nekem sok dolog nem volt benne vicces, amit annak szántak. Egynek elment.
Igaz régen láttam már, de ha most elém kerülne és megnézném, akkor simán elhinném, hogy magyar film, mivel annyira sajátos stílusa van. Mint vígjáték (és mint egészestés film) egyébiránt kissé unalmas és eseménytelen, de azért kifejezetten gyengének ... Több
A humora az amerikai társaihoz képest nem a megszokott, de ha ráhangolódunk a stílusára, akkor igazán nevettető, vicces és kissé groteszk. Érdemes egyszer megnézni.