Korcs szerelmek

Amores perros

2019.10.10 bob.007

Valamiért ebben a filmben szerettem bele Gael García Bernalba, aki azóta az egyik kedvenc színészem - és talán nem véletlen, hogy a 21 gramm miatt kedveltem meg nagyon Naomi Wattsot. Ez a mexikói rendező tudhat valamit - bár a Bábelt kevésbé szerette... Több

2015.06.09 Dodi

Elképesztően élethű, valóságos, megrázó és egyben magával ragadó! Olyan mintha ott lennél, mintha veled történne! Fenomenális! Minden percéért megéri, pedig nem egy rövid film.

2017.10.25 Deku

Ez se volt a legjobb filmek egyike de nem feltétlen rossz dolog ez. Átlagosnak mondanám. Egy két ilyen film is kell. Nem húzza le az ember kedvét, hanem elszórakoztatja.

2017.07.30 Berto49

Első játékfilmként ilyent letenni az asztalra igazán elismerésre méltó teljesítmény. Első alkalommal 2007-ben értékeltem zseniálisra, most azonban zavaró kisebb hibákat is találtam benne. Azzal kezdem, hogy nincs egyetlen rokonszenves szereplő, akive... Több

2016.04.22 Loborg

A rendező új filmjeit már szinte mindenki ismeri és a neve sem új senkinek (hisz már 2 Oscar díjjal is büszkélkedhet- szerintem megérdemelten), de már ebben a filmben is bizonyította, hogy nagyon egyedi látásmódú rendező. Nagyon érdekes és jó film, megrázó és cseppet sem szokványos.

2016.10.24 jencike1985

Erős történet különleges film. A színészek lehettek volna jobbak, viszont elgondolkodtató ami ebben a filmben történik. Megrázó,durva film.Nekem 4 csillag mert néha még szomorú.

2015.06.02 Laci000

Érdekes film, több szálon fut a cselekmény, ami remekül ki van dolgozva. Mind a forgatókönyv, mind a rendezés, mind a színészi játék kiváló. A képek nagyon nyomasztóak és lebilincselőek. Nem egy rövid film, de szerintem így is nézhető.

2019.02.13 superzero

Ami Tarantinonak a Ponyvaregény, az Iñárritunak a Korcs szerelmek. Számomra nagyon mély nyomot hagyott a film. Igazi filmélmény, amire mindig emlékezni fogok. Hétköznapi , esendő emberek sorsa bontakozik ki előttünk, egy tragikus baleset kapcsán ami ... Több

2015.12.31 batukán

Nagyon tetszik, ahogy a szálak összefonódnak ebben a filmben. Ez a forgatókönyvet és a rendezést is dicséri. A képek elég nyomasztóak, de nem jutott eszembe felállni előle.

2016.06.11 Mulds

Igazán szórakoztató film. Ez az egész lényege. Nagyon szerethetőek a karakterek ami szintén fontos egy filmnél. Az egyik nagy kedvencem. Csak ajánlani tudom bátor szívvel bárkinek.

2016.07.05 Pock

Egyedi, nem mindennapos film, aminek érdekfeszítő a sztorija. Kemény és szókimondó. Karakteresek és jól alakítanak benne a színészek. Külöleges hangulatú, életszerű problémákat felvető durva film.

2017.12.05 Imlah

Elvont, különleges hangulatú, érdekes film. Profin alakító, hiteles szereplők vannak benne. Többször nézős. Kemény, durva film, összetett sztori, érdemes többször megnézni!

2016.08.29 GaraiV

Durva, erős film, kb ezt vártam . Kategóriájában hozza azt amit elvártam. Kemény, szókimondó és elgondolkoztatja a nézőt, ugyanakkor megdöbbentő is!

2018.07.09 zirgon

Nem a legegyszerűbb film, amit valaha láttam, és talán egy kicsit túl is értékelik, de az tény, hogy akkor már bőven látszódott a rendezőben lévő potenciál, amit azóta bőven ki is pörgetett magából. A Korcs szerelmek egy kísérletező film, ami a végén... Több