Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2018.07.23 Norbi

Nagyon nagyon jó kis mese. Vicces, humoros , és kicsit sem unalmas. A szereplők könnyen szerethetőek, nem okoz gondot egy ültő helyben megnézni akár a második részét is megnézni az első után. Imádtam.

2018.03.23 hackerjulcsi

Jó ötlet volt egy pandát - ami egy olyan állat, amit sok gyerek nagyon szeret és kedvel - rakni a középpontba kombinálva egy ősi harcművészettel. A tanulás mozzanatai, humora lenyűgöző. Nekem mégis kicsit lapos volt az általam ismert animációs filmekhez képest, ezért csak 4* az értékelésem jelen esetben.

2019.02.18 szabomarc

Ez a rész tetszett, a többi nem sajnos. Ez viszont annál inkább, szerintem nagyon el vannak találva a karakterek, ki is vannak dolgozva, és aranyos a történet is, tetszett.

2018.07.17 czerik

Jó mese, ajánlom. Tele humorral, mégis komoly, van mondanivalója, értelme.

2018.03.25 NFG

Véleményem szerint nagyon kedves kis animáció! Tanulságos, humoros, szépen megrajzolt! És mese létére kifejezetten izgalmasra sikerült! Mindenkinek ajánlom!

2020.10.18 HanGa

Kalandos és nagyon látványos animációs mese, amely Kínába kalauzolja a nézőt és ismerteti meg őket az ázsiai kultúrával.

2017.06.23 Olivér Rózsa

Nagyon jó kis mese, Remekmondanivalóval és humorral megfüszerezve. Gyerekeknek és felnőteknek egyaránt ajánlom.

2016.02.14 Megamovie

Nem kedvelem a csetlő-botló, kétbalkezes karaktereket, de ez a mese mégis nagyon tetszik. Van története és történetvezetése, ami lekötött, a karakterek egyediek és meséhez képest kidolgozottak, a képi megvalósítás nagyon szép.

2017.01.26 Gábor Rózsa

Bölcs és vicces. Ez a két szó teljesen leírja a filmet. Nem kell tőle komoly történetet várni hiszen kung fu-zo Panda van benne... De az üzenete és az elbeszélési módja tele van értékes erkölcsi és lelki tanításokkal. A keleti zenei világ pedig külön öröm és ünnep. :D

2018.08.17 authorgirlll

Abszolúte szuper film. Minden van benne aminek ott kell lennie. A harcosvonal nagyon jó hogy nem túl agresszív. Minden kisgyerekes szülőnek és felnőtteknek is ajánlom.

2016.08.10 tvmérnök

Szerintem az egyik leg jobban sikerült mese ami a kung furól szól. Érdekes, tanúlságo és vicces is. Emellet az anomáció is fergeteges, jók a képregény szerű elemek is Po gondolatainál és a történet is rendeben van.

2015.06.15 smith

Szuper animációs mese, ami a teljes családnak remek szórakozást nyúlt a legkisebbtől gyerektől a nagyiig. Pörgös akció jelenetei egy kungfu filmben is megállják a helyüket. Emellett a humor számos eszközét is felsorakoztatja.

2018.03.25 NRD

Kifejezetten humoros és bohókás mese! Ennek ellenére szerintem tanulságisnak is mondható, mert úgy gondolom, kicsit arra bíztat, hogy senki ne adja fel az álmait!

2016.04.30 angel001

Érdekes és merész elgondolás, hogy egy dagi pandának egy madár az apja, aki egy bodéba levest árul..sőt , kung-fuzni akar :D Ehhez képest egy fantasztikus stori kerekedett belőle.Imádnivalo karakterekkel.