Kutyaszorítóban

Reservoir Dogs

2016.09.18 Scramananga

Tarantino első filmjével, bebizonyította, hogy egy nagyon alacsony költségvetésű filmből is lehet izgalmas, akciódús remekművet készíteni. A forgatókönyv nagyon jó, ahogy összeáll a sztori a mi fejünkben is, a színészek is, nagyon humoros, néhol brutális, érdekes zenei választás: tehát egy igazi Tarantino film.

2023.07.05 Kenez

Egy egészen hihetetlenül sikerült film, ami nagyjából Tarantino zsebpénzéből készült. Akkoriban elképesztő színészi gárdát nyert meg magának az akkor még csak az első nagyfilmjét rendező Tarantino. Ahogy a film nyitánya lemegy, a reggelis jelenet és ... Több

2019.08.21 iq.csabi

Kő kemény krimi, nagyon izgalmas és néhol brutálisan kegyetlen.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Imádom az úgynevezett "régi filmeket". Ez a film is többet ér 100 XXI. századi tucatfilmnél. Remélem még sok ilyen filmet ismerek meg, néhány tippet el is fogadnék hasonló kategóriából, ha valaki lenne olyan kedves. Tarantino első nagyjátékfilmje és... Több

2015.05.02 juhasz-david93

Tarantino legjobb filmje. Szellemes, viszonylagos rövidsége ellenére belefér minden, ami kell, minden egyes képkockája profi, ezeket sajnos hiányolom a legtöbb későbbi filmjéből.

2015.03.01 pisti18

Quentin Tarantino első filmje. Akciódús, fantasztikus dramaturgia és zseniális párbeszédek. Mindenkinek ajánlom aki szereti a történet központú izgalmas filmeket.

2019.01.30 lauralaura

Rendkívül különleges és kivételes film. Jó véres és megdöbbentő és vicces és izgalmas.

2015.07.11 moony5972

Szerintem nagyon jól sikerült ez a film, mert összetett, és a témája is olyan dolgokat dolgoz fel, amiket fel sem tudunk fogni. Biztos megnézem még egyszer, pedig nem sűrűn szoktam egy filmet kétszer nézni.

2017.06.02 szkodvig

Többször nézős filmek közé sorolnám. Nagy kedvenceim közé tartozik. Tele velős poénokkal és kemény akcióval. Akik szeretik a beteg filmeket azoknak ajánlom.Számomra kicsit furcsa,hogy hozzánk csak ilyen későn ért el.

2016.02.10 norbi0102

2018.01.29 Lord British

Az egyik kedvenc filmem a mai napig, ami bebizonyítja hogy nem kell csavaros történet, elég egy csapat kiválóan megírt karakter hogy egy olyan filmet kapjunk amit évekkel, évtizedekkel a kiadás után is emlegetnek. Tarantino jött, látott és győzött, a többi pedig már történelem.

2016.06.29 veress75

Ez egy olyan film, amit nem unok időről időre megnézni, mert ez nem egy olyan fajta film, amit csak azért nézünk, hogy töltsük időt, hanem a tiszta minőségéért és eredetiségéért. Igazi Tarantino klasszikus, ajánlom mindenkinek.

2016.06.24 portal91

Tarantino egyik legjobb alkotása, nagyon a helyén van minden a zene pedig eszméletlen jó az elején, ahogy mennek lelassítva :D Sokszor láttam már, szerintem senkinek nem lesz csalódás.

2016.10.13 tiszaizsofi

Tartalmas , szellemes film jó forgatókönyvvel, nincsenek benne felesleges párbeszédek, unalmas jelenetek, minden mozzanata tartalmaz izgalmat és fordulatot . Érdemes megnézni mert jó kikapcsolódás.